Cover Fire bilgisayara indir 1.11.1

Play Store üzerinde yer alan Cover Fire oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  457 MB
  Sürüm:
  1.11.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Genera Games
  Cover Fire bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerekAndroid cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabildiğiniz Cover Fire oyununu bilgisayarınıza da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android için Cover Fire oyununu bilgisayarınızdan klavye ve fare aracılığı ile daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.


  Oyunun Artı Yönleri

  1. Cover Fire bilgisayardan oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Cover Fire oyununu bilgisayardan oynayarak mobil cihazlarınızda karşılaştığınız batarya probleminin önüne geçebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Cover Fire oyunu reklam içermektedir.

  Cover Fire Bilgisayara Nasıl İndirilir?

  Cover Fire bilgisayara indirmek için bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Android Emülatör programı olan LD Player programını kullanmanız gerekmektedir. LD Player programı düşük özelliklere sahip olan bilgisayarlarda bile yüksek performanslı şekilde çalışmaktadır. Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza LD Player kurulum dosyası indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  Cover Fire Bilgisayara Nasıl Kurulur?

  1. Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın.

   ld1.png

  2. LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın.

   ld2.png

  3. LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Cover Fire bilgisayara indirmek için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  4. Play Store uygulamasını kullanarak Cover Fire bilgisayara indirmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Yeni bir Gmail hesabı oluşturmak için sol alt kısımda yer alan Create account yazısına tıklayabilirsiniz.

   ld4.png

  5. LD Player programını kullanarak giriş yaptığınız Play Store üzerinde bulunan arama kısmına Cover Fire yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  6. Cover Fire bilgisayara indirmek için Play Store üzerinde yer alan Yükle butonuna tıklayın. Cover Fire bilgisayara indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   ld6.jpeg

  Cover Fire Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

  1. Cover Fire oyununun LD Player üzerinden indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. LD Player üzerinden giriş yaptığınız Gmail hesabına kayıtlı bir Cover Fire hesabı bulunuyorsa ilerlemenizi kaybetmeden oyunu kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz. Eğer mevcut bir Cover Fire hesabınız bulunmuyorsa size verilen yönlendirmeler sayesinde Cover Fire oyununun nasıl oynanacağı hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları