Cover Fire indir (Android) 1.11.1

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  31 MB
  Sürüm:
  1.11.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Genera Games
  Cover Fire, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunudur. Cover Fire oyunundaki karakterinizin görevi: Mevcut savaşa liderlik etmek, en iyi nişancı ve keskin nişancı olmaktır. Cover Fire oyununda, kuşatılmış şehirler, gerillalar tarafından ele geçirilen çöller ve tarlalar aracılığıyla bir gaziler kadrosuna liderlik eden ve savaş oyununda her türlü düşmanı en büyük grafik, en büyük cephanelik ve en iyi oynanışla onları yenen bir tetikçi olacaksınız. Ayrıca Cover Fire oyununda bulunan zombi modunu da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


  Oyunun Artı Yönleri

  1. Cover Fire oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Cover Fire oyunu bir mobil oyuna göre çok yüksek grafik özelliklerine sahiptir.
  3. Cover Fire oyununda bulunan çevrimiçi turnuvalara katılarak karakterinizin seviyesini yükseltebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Cover Fire oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Cover Fire oyunu sahip olduğu grafik özellikleri sayesinde cihazınızın bataryasının hızlı tükenmesine neden olur.
  3. Cover Fire oyununda bulunan turnuvalara katılabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android Cihazlara Cover Fire Nasıl İndirilir?

  Ücretsiz Cover Fire oyununu indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Android cihazınızda Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinden Cover Fire oyununu Android cihazınıza Yükle butonuna dokunarak indirebilirsiniz.


  Android Cihazlara Cover Fire Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Cover Fire oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için oyunu cihazınızda başlatmanız yeterli olacaktır.


  Android Cihazlarda Cover Fire Nasıl Oynanır?

  1. Cover Fire oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Cover Fire oyununa giriş yaptıktan sonra oyunun ana ekranı üzerinden oyundaki etkinlikleri, görevleri ve oyunun normal oynanış bölümünü görüntüleyebilirsiniz. SEFERBERLİK bölümünde bulunan resmin üzerine dokunarak Cover Fire oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

   c1.jpeg

  2. Cover Fire oyununu ilk kez oynamaya başladığınızda oyun üzerinde size verilen yönlendirmeleri takip ederek kısa sürede oyunun nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz.

   c2.jpeg

  3. Cover Fire oyunundaki etkinliklere ve görevlere katılarak karakterinizi geliştirebilir, karakterinizi değiştirebilir ve daha farklı görevlere ve etkinliklere katılabilirsiniz.

   c3.jpeg

  4. Oyunda tamamlayacağınız görevler sonucunda elde edeceğiniz karakter parçaları ile oyunda yeni karakter sahibi olabilirsiniz. 20’den fazla karakteri oyun üzerindeki görevleri tamamlayarak elde edebilmeniz mümkün.

   c4.jpeg
Facebook yorumları