CPU-Z indir 1.87

Bilgisayarınızın sahip olduğu teknik özellikleri görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,73 MB
  Sürüm:
  1.87
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CPUID
  CPU-Z, bilgisayarınızın sahip olduğu tüm özelliklerin detaylı olarak bilgisine ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. CPU-Z programını bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızın sahip olduğu tüm özelliklere kolayca ulaşabilirsiniz. CPU-Z programı bilgisayarınız üzerinde neredeyse hiç yer kaplamaz.

  Programın Artı Yönleri

  1- CPU-Z programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- CPU-Z
  programı üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3- CPU-Z programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1- CPU-Z programını kullanarak sadece bilgisayarınızın sahip olduğu değerleri görüntüleyebiliyorsunuz. Bu değerler üzerinde değişiklik yapmanız mümkün değil.

  CPU-Z indirme nasıl yapılır?

  CPU-Z programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. CPU-Z kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  CPU-Z kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlanan CPU-Z kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuduktan sonra onaylamak için I accept the agreement seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  c1.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra CPU-Z programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  c2.png

  CPU-Z kurulumu için gerekli tüm adımları gerçekleştirdikten sonra Install butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  c3.png

  CPU-Z kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  c4.png

  CPU-Z nasıl kullanılır?

  CPU-Z programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. CPU-Z programının ana ekranında bulunan menü üzerinden bilgisayarınızın CPU (işlemci), Caches (Ön bellekler), Mainboard (Anakart), Memory (RAM), Graphics (Grafik kartı) vb. gibi özellikleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  c5.png

  Bilgisayarınızın sahip olduğu ekran kartının detaylı özelliklerine ulaşmakta zorluk çekiyorsanız CPU-Z programı üzerinden bilgisayarınızın ekran kartının özelliklerine Graphics bölümünden detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

  c6.png
Facebook yorumları