Crab War (Android) 3.17.3

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyun

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  92 MB
  Sürüm:
  3.17.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Appxplore
  Crab War, dev sürüngenler tarafından istila edildikten sonra dünyalarını geri alan yengeçlerle ilgili bir Android oyunudur. Crab War, karmaşık bir oyun gibi görünse bile, oynaması basit ve keyifli bir oyundur. Oyuncular, hızlı bir şekilde dokunarak düşmanlarını yenmek zorundalar. Oyuncular Crab War oyununda, 80'den fazla farklı yengeç türünü geliştirebilir, sürülere liderlik etmesi için 33 benzersiz kraliçe üretebilir, kendi isteğine göre çeşitli yeteneklerden istediğiniz seçebilir ve toplam 50 eşsiz sürüngeni yenebilirler. Ayrıca oyunda çeşitli turnuvalardaki diğer oyuncularla rekabet etmek, yengeçleri özelleştirmek, dövüşlerinizdeki müttefikleri çağırmak ve çok daha fazlası da mümkündür.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Crab War oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Crab War oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.
  3. Crab War oyunundaki etkinlikleri ve görevleri zamanında yerine getirerek yengeçlerinizin becerisini daha hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Crab War oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Crab War oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  3. Crab War oyunu ücretli öğeler içermektedir.

  Android için Crab War Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Crab War indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Crab War indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda Play Store uygulaması otomatik olarak devreye girecektir. Oyunu cihazınıza Play Store içerisindeki “Yükle” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android için Crab War Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak ücretsiz olarak indirdiğiniz Crab War oyununun Android cihazınıza kurulumu da otomatik olarak gerçekleşir. Oyunu oynamak için cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  Android cihazlarda Crab War Nasıl Oynanır?

  1. Crab War oyununu oynamak için Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Crab War oyununa giriş yapın. Crab War oyununa ilk kez giriş yaptığınızda verilecek yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   c0.jpg

  2. Crab War oyununu oynamaya başladığınızda kendi oynayacağınız evrim türünü seçin ve ardından devam edin.

   c1.jpg

  3. Crab War oyununda katılacağınız savaşlarda Katil yengeç ve altın ışın gibi güçlü müttefiklerin yardımını isteyin. Bu özellik, katıldığınız savaşlarda rakibinizi yenmeniz için size yardımcı olacaktır.

   c2.jpg

  4. Crab War oyununda sahip olduğunuz yengecin becerilerini patron canavarlardan elde edeceğiniz materyaller ile geliştirebilirsiniz.

   c3.jpg
Facebook yorumları