Creative Destruction (Android) 2.0.2521

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz farklı özelliklere sahip ücretsiz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  73 MB
  Sürüm:
  2.0.2521
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NetEase Games
  Creative Destruction, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunudur. Oyun, her zaman zevk aldığınız her Battle Royale oyunlarındaki klasik unsurları içeriyor. Daha önce oynadığınız her oyundan çok daha büyük olan büyük bir adaya düştüğünüzü düşünün. Silahlarınızı ve tüm dünyaya saçılmış eşyaları toplayın ve böylece düşmanlarınıza göre avantaj kazanın. Ayrıca Creative Destruction oyunu, yoldaki ağaçları, sizi engelleyen kayaları ve hatta bir dağın bile yok edilebileceği eşsiz dünyayı tanıtıyor. Onları indirmek için sadece zamana ve ateş gücüne ihtiyacınız olacak. Ayrıca, yok etmenin yanı sıra araçlarınızı da toplayarak bu şaşırtıcı Battle Royale mücadelesinde geliştirmeye başlayabilirsiniz. Creative Destruction oyunundaki şaşırtıcı yapı özelliğini kullanın ve istediğiniz her türlü uygulamayı oluşturun. Sizi düşmanlarınızdan savunmak, tuzağa düşürmek için tuzaklar kurmak veya sadece ilginizi tatmin etmek için bir kale oluşturun.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Creative Destruction oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Creative Destruction oyununu arkadaşlarınız ile takım oluşturarak da oynayabilirsiniz.
  3. Creative Destruction oyunu, bir mobil oyuna göre çok üst düzey grafiklere sahiptir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Creative Destruction oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Creative Destruction Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Creative Destruction indirmek için sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Creative Destruction oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Creative Destruction Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Creative Destruction oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Creative Destruction logosuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda Creative Destruction Nasıl Oynanır?

  1. Creative Destruction oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Creative Destruction oyununa giriş yaptıktan sonra hızlı bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Creative Destruction oyununda yeni bir maça giriş yaptığınızda ilk olarak kendinize silah ve yeterince cephane toplamaya özen gösterin. Yeterince silah ve cephane topladığınızda artık savaşa hazırsınız demektir.

   a1.jpg

  2. Creative Destruction oyunundaki farklı silahları kullanarak rakiplerinizden korunmak için yapılar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz yapıların içerisinde zaman geçirerek rakiplerinizin ateşinden korunabilirsiniz.

   a2.jpg

  3. Çeşitli oyun modları, hava ve zaman sistemleri de Creative Destruction oyununa farklı bir hava katıyor. Bu oyun modlarında vakit geçirerek oyundaki etkinlikleri tamamlayabilir ve birbirinden farklı sürpriz hediyeler sahip olabilirsiniz.

   a3.jpg
Facebook yorumları