CropiPic indir Cihaza göre değişken

Bilgisayar üzerinden kullanışlı fotoğraf ve video düzenleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  25 MB
  Sürüm:
  Cihaza göre değişken
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Mixilab
  CropiPic, bilgisayarınız üzerinden fotoğraf ve videolarınızı basit bir şekilde düzenlemenize yarayan bir programdır. CropiPic programının kullanımı diğer fotoğraf ve video düzenleyicilere göre daha kolaydır. Bu kolaylığa bir de ücretsiz oluşu eklenince programın tercih edilebilirliği daha da yükseliyor.

  Programın Artı Yönleri

  1- CropiPic programını kullanmak ücretsizdir.

  2- CropiPic kullanımı çok kolay bir programdır. Bilgisayar üzerinden profesyonel düzenleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  3- Fotoğraf ve video düzenleme işlemini küçük boyutlu bir program ile yapmak programın artı yönleri arasına rahatlıkla girebilir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Programın eksi yönü olarak sadece video kısmını söyleyebiliriz. Diğer video düzenleyici profesyonel uygulamalara göre biraz eksik yanları var ancak program boyutuna ve kendi türüne göre en iyi işleri yaptığını söyleyebiliriz.

  CropiPic nasıl yüklenir?

  Microsoft’un web sitesine giriş yaptıktan sonra “Al” butonuna tıklayınız. Burada “Al” butonu sizi yanılgıya uğratabilir ancak CropiPic programı kesinlikle ücretsizdir. Daha sonrasında ise size web sitesi üzerinden mail adresiniz ile giriş yapmanızı isteyecek. Mail adresiniz ile giriş yaptıktan sonra programın kurulum dosyasını bilgisayarınız üzerine indirebilirsiniz.

  CropiPic nasıl kurulur?

  CropiPic, Microsoft’un web sitesi üzerinden ücretsiz olarak kurabilen bir programdır. Yukarıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak CropiPic kurulum dosyasını masaüstüne indirin. Masaüstüne indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Programın boyutu küçük olduğu için kurulum işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

  CropiPic nasıl kullanılır?

  CropiPic kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın.Karşınıza gelen ekrandan Fotoğraf veya Video seçimini yapabilir, ayrıca bilgisayar kamerası üzerinden de yeni bir fotoğraf veya video kaydedebilirsiniz.
  crop.jpg

  CropiPic programı sayesinde ortaya çok güzel Instagram fotoğraf ve videoları çıkarabilirsiniz. CropiPic, çektiğiniz fotoğrafları kırpmadan tam olarak Instagram’a yükleyebileceğiniz türe çevirmenizi de sağlar.
  crop1.jpg

  CropiPic üzerinde açtığınız fotoğraf ve videolara onlarca efekt uygulayabilirsiniz. Özellikle Instagram, YouTube vb. gibi sosyal medya hesaplarınıza CropiPic sayesinde mükemmel fotoğraf ve videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik bu işlemler çok kolay kullanılabilen bir menü üzerinde gerçekleşir.
  crop2.jpg


  Çektiğiniz videoları üzerinde CropiPic sayesinde kırpma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem hızlı bir şekilde gerçekleşir.
  crop3.jpg

  Ve son olarak videonun sesleri üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

  crop5.jpg
Facebook yorumları