CrossFire: Legends (Android) 1.0.11.11

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz FPS oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  29 MB
  Sürüm:
  1.0.11.11
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tencent Games
  CrossFire: Legends, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz FPS oyunudur. CrossFire: Legends, PC platformunda bulunan CrossFire oyununun resmi mobil versiyonudur. CrossFire: Legends oyununda standart PVP modu haricinde 120'den fazla oyuncuya karşı olduğunuz 'Battle Royale' modunu da oynayabilirsiniz. Crossfire: Legends oyununda Deathmatch, mayın tarama gemisi modu ve daha pek çok oyun modu vardır. Oyuncuların mutantlara dönüştüğü parçalar da dahil olmak üzere 20'den fazla farklı mod arasından seçim yapın veya ilerledikçe ekranda beliren düşman ordularını toplarken bir göreve çıkacağınız görev modunu seçebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. CrossFire: Legends oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. CrossFire: Legends oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.
  3. CrossFire: Legends oyunu çok akıcı grafiklere sahiptir. Cihazınızın özellikleri düşük olsa bile oyunu kasmadan oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. CrossFire: Legends oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara CrossFire: Legends Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza CrossFire: Legends indirmek içinsayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak CrossFire: Legends oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara CrossFire: Legends Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz CrossFire: Legends oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan CrossFire: Legends logosuna dokunarak oyuna giriş yapmanız yeterlidir.


  Android cihazlarda CrossFire: Legends Nasıl Oynanır?

  1. CrossFire: Legends oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. CrossFire: Legends oyununa giriş yapmanızın ardından karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan farklı oyun modlarından dilediğinizi seçebilir ve hızlı bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz.

   c0.jpg

  2. CrossFire: Legends oyununda bulunan “Battle Royale” modu aynı PUBG Mobile oyununa benzemektedir. Bir adaya atlayın, silahları kuşanın ve oyunda sona kalan olmak için düşmanlarınız ile savaşın.

   c1.jpg

  3. CrossFire: Legends oyunundaki Mutasyon Modunda ise maçın başında, tüm oyuncular insan ve mutant olmak üzere rastgele iki gruba ayrılır. İnsanların mutantları öldürmek için silahlarını kullanması, mutantların ise insanlara saldırarak enfeksiyon bulaştırması gerekir.

   c2.jpg
Facebook yorumları