Crowd City (Android) 1.2.11

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz yakalamaca oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  82 MB
  Sürüm:
  1.2.11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  VOODOO
  Crowd City, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir yakalamaca oyunudur. Crowd City oyununda bulunan karakteriniz ile sınırları olan bir şehir üzerinde düşmanlarınıza yakalanmadan en yüksek popülasyonu elde etmeye çalışın. Yüksek popülasyonu elde ettikten sonra Crowd City oyununda bulunan diğer oyuncuları alt ederek oyun sonuna kadar karakterinizin hayatta kalmasını sağlayın. Crowd City oyununun oynanış tarzından dolayı mini battle royale oyunu da diyebiliriz. Crowd City oyununda tamamlayacağınız oyunlar sonucunda karakterinize yeni görünüşler elde edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Crowd City oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Crowd City oyununda oynayacağınız her tur yaklaşık 2 dakika sürmektedir. Oyunu sürekli olarak hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3. Crowd City oyununu Android cihazlarınızda sadece tek elinizi kullanarak rahatlıkla oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Crowd City oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Crowd City oyununu oynayabilmek için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısının bulunması gerekmektedir.

  Android Cihazlara Crowd City Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Crowd City indirmek sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak Crowd City oyununu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android Cihazlara Crowd City Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Crowd City oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Oyunu oynamak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan Crowd City logosuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.


  Android Cihazlarda Crowd City Nasıl Oynanır?

  1. Crowd City oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Android cihazınızda Crowd City oyununa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan “PLAY” butonuna tıklayarak oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

   c1.jpg

  2. Crowd City oyununa giriş yaptıktan sonra parmağınız ile karakterinizi sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz.

   c2.jpg

  3. Crowd City oyun haritasında bulunan tarafsız karakterlerin üzerine kendi karakterinizi yönlendirerek tarafsız karakterlerin size katılmasını sağlayabilirsiniz.

   c3.jpeg

  4. Oyunda yeterli popülasyona ulaştıktan sonra harita üzerinde bulunan diğer kullanıcıların karakterlerini de alt edebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir detay var: Eğer karşınızdaki karakterinizin popülasyonu sizden fazla ise o karakteri yenemiyorsunuz. Karşınızdaki karakteri yenebilmeniz için popülasyonunuz karşınızdaki karakterin popülasyonundan daha fazla olmalıdır.

   c4.jpeg
Facebook yorumları