Cut Cut Photo Editor indir (Android) 1.4.3

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  26 MB
  Sürüm:
  1.4.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Barrier Reef Team
  Cut Cut Photo Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Cut Cut Photo Editor uygulaması üzerinden fotoğraflarınızı sorunsuz bir şekilde kesebilir ve kestiğiniz fotoğrafları başka bir fotoğrafın üzerine yapıştırabilirsiniz. Kestiğiniz fotoğrafı Cut Cut uygulaması üzerinde bulunan yüzlerce arkaplan fotoğrafından istediğinize kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Cut Cut Photo Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Cut Cut Photo Editor uygulaması üzerinde bulunan arka plan resimlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Cut Cut Photo Editor uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Cut Cut Photo Editor uygulamasında bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Cut Cut Photo Editor Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Cut Cut Photo Editor indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak uygulamanın cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Cut Cut Photo Editor Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden indirdiğiniz Cut Cut Photo Editor uygulaması cihazınıza otomatik olarak kurulur. Cut Cut Photo Editor uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.


  Cut Cut Photo Editor Nasıl Kullanılır?

  1. Cut Cut Photo Editor uygulamasınıncihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Cut Cut uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinde bulunan özelliklerden dilediğinizi seçerek hızlı bir şekilde düzenleme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Cut Out özelliği cihazınızda bulunan fotoğraflardan istediğiniz bir alanı kesmenizi sağlar. Dilerseniz Cut Cut uygulamasının sahip olduğu özel kamera uygulamasını da Camera butonuna dokunarak kullanabilirsiniz.

   c1.jpeg

  2. Cut Out özelliğine giriş yaptıktan sonra bir fotoğraftan kestiğiniz alanı başka bir fotoğrafın üzerine yapıştırabilirsiniz.

   c2.jpeg

  3. Cut Cut Photo Editor uygulamasında bulunan hazır arkaplan resimlerini kullanarak ortaya güzel görseller çıkarabilirsiniz.

   c3.jpeg
Facebook yorumları