Cyber Prot 3.0.1.44

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan ve tehditlerden koruyan basit ve kullanışlı bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  3.0.1.44
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cyberland
  Cyber Prot, bilgisayarınızı fidye yazılımı saldırılarına karşı, şüpheli etkinlikleri tarayan ve bir tehdit algılandığında kullanıcı tanımlı eylemler gerçekleştirmenizi sağlayan bir programdır. Fidye yazılım saldırıları, dosyalarınıza erişmenizi ve hatta kötü amaçlı yazılım oluşturuculara ödeme yapmadan bilgisayarınızı kullanmalarını imkansız kılabilir ve talimatlarını izleseniz bile, verilerinizi almanız için bir araç sağlayacağının hiçbir garantisi yoktur. Neyse ki, bilgisayarınızı bu tehditlere karşı, Cyber Prot programını kullanarak koruyabilirsiniz. Cyber Prot, gerçek zamanlı koruma sağlayan ve çeşitli eylemleri gerçekleştirerek enfeksiyonları engelleyebilen, kullanımı kolay bir yazılım çözümüdür. Cyber Prot, bir tehdit algılandığında uygulamanın ne yapması ve hangi tarama araçlarının kullanılması gerektiğini belirlemek için çeşitli işlevleri etkinleştirmeniz veya devre dışı bırakmanız gerektiğinden, yapılandırılması oldukça basittir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Cyber Prot programını indirmek ücretsizdir.
  2. Cyber Prot, fidye yazılım saldırılarını önlemenize ve dosyalarınızı güvende tutmanızda kesin çözüm sağlayan bir programdır.
  3. Cyber Prot programı bilgisayarınızda gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Cyber Prot programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Cyber Prot Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Cyber Prot indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın.Bu butona tıklamanızın ardından PC’ye Cyber Prot kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Cyber Prot Nasıl Kurulur?

  1. Cyber Prot kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   c1.PNG

  2. Cyber Prot programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   c2.PNG

  3. PC’ye Cyber Prot kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   c3.PNG

  Cyber Prot Nasıl Kullanılır?

  1. Cyber Prot programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. Cyber Prot programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından bilgisayarınızı koruma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Eğer bilgisayarınıza bulaşmaya çalışan bir tehdit ile karşılaşırsa, Cyber Prot bu tehdide otomatik olarak yanıt verecektir.

   c4.PNG

  2. Cyber Prot programının “Quarantine” bölümüne giriş yaparak karantinaya alınmış olan tüm tehditleri görüntüleyebilirsiniz.

   c5.png

  3. Cyber Prot programı, bilgisayarınızdaki bazı dosya veya uygulamaları zararlı içeriğe sahip olarak görmektedir. Bu dosyaları ve uygulamaları Cyber Prot programının “White List” yani Beyaz Liste alanına ekleyerek aldığınız hatanın önüne geçebilirsiniz.

   c6.png
Facebook yorumları