CyberLink AudioDirector 10

Bilgisayarınızdaki ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,1 MB
  Sürüm:
  10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CyberLink
  CyberLink AudioDirector, bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarını düzenlemenizi, onarmanızı ve CD’ye yazdırmanızı sağlayan programdır. CyberLink AudioDirector, hem ses dosyalarından hem de videolarınıza gömülü parçalardan gelen ses akışlarının kalitesini artırmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir programdır. CyberLink AudioDirector programı, bilgisayarınızdaki ses dosyalarına, özel efektler uygulamanıza, kırpmanıza, kesmenize ve uygulamanıza olanak tanır. Çalışma alanı, medya içe aktarmanıza, düzenleme ayarlamaları yapmanıza ve özel efektler uygulamanıza, ses dosyalarını karıştırmanıza ve CD'lere veri yazmanıza yardımcı olabilecek kullanışlı alanlara ayrılmıştır.

  Programın Artı Yönleri

  1. CyberLink AudioDirector programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. CyberLink AudioDirector programı, ses düzenleme konusunda gerekli olan tüm özellikleri içeriğinde barındırmaktadır.
  3. CyberLink AudioDirector programının sahip olduğu basit ve sade arayüz sayesinde programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  4. CyberLink AudioDirector programını kullanarak oluşturacağınız ses dosyaları çok kaliteli bir şekilde dışa aktarılmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. CyberLink AudioDirector programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  CyberLink AudioDirector Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza CyberLink AudioDirector indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayara CyberLink AudioDirector indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  CyberLink AudioDirector Nasıl Kurulur?

  1. CyberLink AudioDirector programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Açılan pencere üzerindeki “Browse” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı bölümü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   c1.PNG

  2. PC’ye CyberLink AudioDirector kurulumunu gerçekleştirmek için “Accept” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın ve kurulumu gerçekleştirin.

   c2.PNG

  3. Bilgisayara CyberLink AudioDirector kurulumu tamamlandıktan sonra “Launch AudioDirector” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilir ve programı çalıştırabilirsiniz.

   c3.PNG

  CyberLink AudioDirector Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz CyberLink AudioDirector programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. CyberLink AudioDirector programına giriş yaptığınızda açılan pencere üzerindeki -aşağıdaki görselde işaretlenmiş olan- butona tıklayarak düzenlemek istediğiniz ses dosyasını açın.

   c4.PNG

  2. Düzenlemek istediğiniz ses dosyasını CyberLink AudioDirector programında açtıktan sonra programın “Edit” bölümüne giriş yaparak açtığınız ses dosyasına düzenleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   c5.PNG

  3. Hasarlı bir ses dosyasını onarmak için CyberLink AudioDirector programının “Restore” bölümünü kullanabilirsiniz.

   c6.PNG

  4. Birden fazla ses dosyasını birleştirmek için CyberLink AudioDirector programının “Mix” özelliğinden faydalanabilirsiniz.

   c7.PNG

  5. CyberLink AudioDirector programında oluşturduğunuz veya bilgisayarınızın herhangi bir bölümünde bulunan ses dosyalarını “Create CD” bölümüne giriş yaparak CD’ye yazdırabilirsiniz.

   c8.PNG
Facebook yorumları