Daemon Tools Lite indir 10.9.0

Bilgisayarınız üzerindeki iso uzantılı dosyaları çalıştırmanıza yarayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  773 KB
  Sürüm:
  10.9.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Daemon Tools
  Daemon Tools Lite, bilgisayarınız üzerinde bulunan sıkıştırılmış imaj dosyalarını (.iso veya .bin uzantılı dosyalar gibi) bilgisayarınızın okuyabileceği şekilde sanal bir okuyucu oluşturarak bu imaj dosyalarını açmanızı sağlayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1- Daemon Tools Lite programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Daemon Tools Lite programı kendi kategorisinde yer alan diğer programlar arasındaki en iyi programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Daemon Tools Lite programı üzerinde deneme süresi ile geliyor. Programı kullanmaya devam etmek isterseniz tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Program üzerinde bulunan bazı işlemleri tam sürüme sahip olmadan gerçekleştiremiyorsunuz.

  Daemon Tools Lite nasıl yüklenir?

  Daemon Tools Lite programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Daemon Tools Lite indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Daemon Tools Lite nasıl kurulur?

  Daemon Tools Lite programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek olan pencere üzerinden programı ücretsiz olarak kullanabilmek için Free License seçeneğini işaretleyerek sağ alt kısımda bulunan Agree & Continue butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.
  da1.png


  Daemon Tools Lite kurulumu devam ederken pencereyi kapatmayın. Aksi takdirde kurulum işlemi tamamlanamayacaktır.
  da2.png
  Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Run butonuna tıklayarak Daemon Tools Lite programını çalıştırabilirsiniz.
  da3.png

  Daemon Tools Lite nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladıktan sonra Daemon Tools Lite programı otomatik olarak çalışacaktır. Karşınıza çıkan ekran üzerinden Drives kısmına tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan .iso veya .bin uzantılı dosyaları çalıştırabilirsiniz.
  da4.png


  Drives kısmına tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Add drive kısmına tıklayarak bilgisayarınızda bulunan herhangi .iso veya .bin uzantılı dosyayı açmak için işlem yapmanız gereken pencere üzerine yönlendirilceksiniz.
  da5.png

  Add drive kısmına tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Folder seçeneğini işaretleyerek ve Folder kısmının sağ alt bölümünde bulunan üç noktaya tıklayarak program üzerinden yeni bir dosya açabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey programa dosyanın yolunu göstermektir. Daemon Tools Lite programı üzerinden açtığınız .iso veya .bin uzantılı dosyaların içeriğini bilgisayarınızın Bilgisayarım bölümü üzerinde bulunan CD-Rom veya DVD-ROM sürücüsünün içerisinde bulabilirsiniz.
  da6.png
Facebook yorumları