Dark Mode (Android) 1.40

Android cihazlarınızda Gece Modu'nu kullanmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  2,2 MB
  Sürüm:
  1.40
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Julian Eggers
  Dark Mode, Android cihazlarınızın ekranında görüntülediğiniz içeriklerdeki beyaz alanları siyaha çevirerek gözünüzü aşırı ışıktan korumanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın arayüzü ve çalışma mantığı oldukça basittir. Dark Mode uygulamasına giriş yaptığınızda karşınıza gelecek arayüz üzerindeki Sabah Modu, Gece Modu ve Otomatik özelliklerinden isteğinize uygun olan modu seçebilirsiniz. Bu uygulamanın temel amacı, cihazınızı görme yeteneğinizi olumsuz etkilemeden karanlık ortamlarda kullanmanızı sağlamaktır. Bu nedenle, göz yorgunluğunun belirtilerinden kaçınmanıza yardımcı olmak için sadece bir dokunuş ile cihazınızın ekranındaki beyaz alanları siyaha çevirir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Dark Mode uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Dark Mode uygulamasını kullanarak geceleri gözünüzü aşırı ışıktan koruyabilirsiniz.
  3. Dark Mode uygulamasındaki “Auto” özelliğini kullanarak cihazınızın renk dengesinin otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Dark Mode uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Dark Mode uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Dark Mode Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Dark Mode indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması devreye girecektir. Play Store uygulamasının ana ekranı üzerinde yer alan Yükle butonuna tıklayarak cihazınıza Dark Mode indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Dark Mode Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Dark Mode indirme işlemi tamamlandıktan sonra Dark Mode uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı indirme işlemi tamamlandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Dark Mode Nasıl Kullanılır?

  1. Dark Mode uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Dark Mode uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak ekran üzerinde Day Mode, Night Mode ve Auto olmak üzere 3 farklı seçenek görüntülersiniz. Bu seçeneklerden Day Mode, cihazınızın normal renkleri kullanmasını sağlar. NightMode, cihazınızın ekranında görüntüleyeceğiniz beyaz alanları siyaha çevirmenizi sağlar. Ve son olarak Auto özelliği ise bu işlemlerin sizin bulunduğunuz konuma göre otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlar.

   d1.png

  2. Dark Mode uygulamasının ana penceresi üzerinden “Night Mode” seçeneğini işaretlediğinizde cihazınızdaki beyaz alanlar otomatik olarak siyaha döndürülecektir.

   d2.png

  3. Cihazınızdaki mesajlaşma uygulamalarının da içeriğinde eğer beyaz renk bulunuyorsa bu renkler siyah renge dönecektir.

   d3.png

  4. Dark Mode uygulaması Android cihazlarınızda kullanacağınız Instagram uygulamasının da içeriğini siyah renge dönüştürmenize yardımcı olur.

   d4.png
Facebook yorumları