DataEye (Android) 2.2.130

Android cihazlarınızda kullandığınız mobil veriyi yönetmenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,8 MB
  Sürüm:
  2.2.130
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  LotusFlare
  DataEye, Android cihazlarınızdaki mobil veri trafiğini yönetmenize izin vererek mobil veri ve batarya tasarrufu yapmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir uygulamadır. Uygulama, kullandığınız hücresel şebekeyi otomatik olarak algılar ve etkinleştirdiğiniz veya satın aldığınız tekliflerle ilgili bilgileri, şu anda kullanılabilir olan teklifleri ve yakında gelecek olanları görüntüler ve bazı uygulamalar için internet erişimini engellemenizi sağlar, böylece mobil verileri etkinleştirdiğinizde bağlantı kuramazlar. Ayrıca DataEye uygulaması, mobil verilere erişmeye çalışan, ancak engellenmiş olan uygulamaların bir listesini gösterir. Tüm bu özelliklere ek olarak DataEye, son bir saat, gün veya ay boyunca veri kullanımına sahip bir grafik görüntüler. Ayrıca, hangi servislerin en fazla veriyi kullandığını ve istenmeyen arka plan veri tahliyelerini engelleyerek pil ömrünün uzatılmasına yardımcı olabileceğini gösterir. Uygulama dolaşım sırasında da çalışır ve servis bildirimlerini etkinleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. DataEye uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. DataEye uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın arka planında çalışarak internetinizi hızla tüketen uygulamaları kolaylıkla engelleyebilirsiniz.
  3. DataEye uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz.
  4. DataEye uygulaması, eski Android sürümüne sahip olan cihazlarla da uyumludur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. DataEye uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  DataEye Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz DataEye indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak cihazınıza DataEye indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  DataEye Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza DataEye indirme işlemi tamamlandıktan sonra DataEye uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  DataEye Nasıl Kullanılır?

  1. DataEye uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. DataEye uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak ekran üzerinden cihazınızın mobil veri özelliklerinin tamamını yönetebilirsiniz.

   a1.png

  2. DataEye uygulamasının “ALL MY APPS” bölümüne giriş yaparak internet erişimine izin vermek istemediğiniz uygulamaları buradan kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

   a2.png

  3. Android cihazınızdaki herhangi bir uygulamanın cihazınızın mobil verisinden hangi miktarda veri kullandığını DataEye uygulamasını kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

   a3.png
Facebook yorumları