DesktopAssist 0.33

İki bilgisayar arasında bağlantı kurmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,5MB
  Sürüm:
  0.33
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cuniculus
  DesktopAssist, bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara uzaktan erişim yapmanızı sağlayan bir programdır. DesktopAssist programını kullanarak kendi kişisel bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara bağlanarak onu yönetebilirsiniz. Başka bir bilgisayarı yönetme isteği birçok nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Bu nedenlerden bazıları: Bir bilişim çalışanının müşterisine yazılım konusunda destek vermek için, evden çalışan bir kişinin ofisteki bilgisayarından bir dosya almak için veya kullanıcının arkadaşının bilgisayarında herhangi bir sorunu çözmesi için bilgisayarına bağlanması gerekebilir. DesktopAssist, sadece bir kullanıcı kimliği ve şifre paylaşarak bu bağlantıyı gerçekleştirebilecek araçlardan biridir.

  Programın Artı Yönleri
  1. DesktopAssist programını indirmek ücretsizdir.
  2. DesktopAssist programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3. DesktopAssist güvenlidir. Program üzerinde paylaşacağınız veriler herhangi bir yerde saklanmaz ve 3. kişilerin erişim sağlaması engellenir.
  Programın Eksi Yönleri
  1. DesktopAssist programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Desktop Assist programını kullanabilmeniz için kendi bilgisayarınızda ve karşı bilgisayarda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  DesktopAssist Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz DesktopAssist indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  DesktopAssist Nasıl Kurulur?

  DesktopAssist kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. DesktopAssist programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.


  DesktopAssist Nasıl Kullanılır?

  1. İndirme işlemini tamamladığınız DesktopAssist programına giriş yaparak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. DesktopAssist programının ana ekranındaki Your Connection Data bölümünde yer alan ID ve Password bilgilerini karşı taraftaki kullanıcıya ileterek karşıdaki kullanıcının bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

   d1.png

  2. Karşı tarafta bulunan bir bilgisayara bağlanmak için ise karşı taraftaki bilgisayarda DesktopAssist programının aktif olduğuna emin olun. Karşı taraftaki bilgisayarın kullanıcısından ID ve Password bilgilerini isteyin. Gerekli bilgiler size ulaştıktan sonra DesktopAssist programının Connect to client bölümünde yer alan Client ID ve Password bölümüne gerekli bilgileri girin. Karşı taraftaki bilgisayara bağlanmak için gerekli bilgileri girdikten sonra “Connect” butonuna tıklayın.

   d2.png

  3. “Connect” butonuna tıkladıktan sonra DesktopAssist programı otomatik olarak karşı tarafta bulunan bilgisayara bağlantı sağlayacaktır. DesktopAssist programı ile başarılı bir şekilde bağlantı sağladıktan sonra karşı tarafta bulunan bilgisayarı bağlantı sonuna kadar yönetebilirsiniz.

   d3.jpg
Facebook yorumları