Dexster Audio Editor 4.8

Ses dosyaları oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  11,8 MB
  Sürüm:
  4.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Softdiv Software
  Dexster Audio Editor, bilgisayarınızdan ses dosyası oluşturmanızı ve mevcut ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayan programdır. Dexster Audio Editor, sıkıştırılmamış WAV PCM, sıkıştırılmış WA, MP2, MP3, Ses CD'si, VOX, WMA, MPC, AVI, Ogg Vorbis, AIFF ve AU gibi ses formatlarını desteklemektedir. Dexster Audio Editor, bu ses formatlarına kesme, kopyalama, silme, çeşitli efektler eklemenize ve daha birçok gelişmiş özelliği seslerinize uygulamanızı sağlar. Tüm düzenleme seçeneklerinin yanı sıra, frekans bileşenleri arasındaki dengeyi görmenizi sağlayan bir ekolayzır grafiği de vardır. Ayrıca Dexster Audio Editor, farklı ses dosyalarını birleştirebilir, filtreler uygulayabilir, video dosyalarından ses çıkarabilir, dosya biçimlerini dönüştürebilir ve değiştirebilir, filtreler uygulayabilir ve bir mikrofon bağlıysa sesinizi veya seslerinizi bile kaydedebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Dexster Audio Editor indirmek ücretsizdir.
  2. Dexster Audio Editor programı, hem giriş seviyesindeki hem de profesyonel kullanıcılar için etkili bir çözümdür.
  3. Dexster Audio Editor programı tüm ses formatlarını desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Dexster Audio Editor programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Dexster Audio Editor Nasıl İndirilir?

  PC’ye Dexster Audio Editor indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara Dexster Audio Editor indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Dexster Audio Editor Nasıl Kurulur?

  1. Dexster Audio Editor kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırınca açılacak olan pencere üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın kurulacağı konumu belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   d1.PNG

  2. Programın kurulacağı alanı belirledikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   d2.PNG

  3. Bilgisayara Dexster Audio Editor kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak pencereyi kapatabilirsiniz.

   d3.PNG

  Dexster Audio Editor Nasıl Kullanılır?

  1. Dexster Audio Editor programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Dexster Audio Editor programını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek arayüz üzerindeki “File” butonuna tıklayarak açılan liste üzerindeki “New” butonunu kullanarak yeni bir ses dosyası oluşturabilir veya “Open…” butonunu kullanarak mevcut ses dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz.

   d4.png

  2. Dexster Audio Editor programında ilk kez oluşturduğunuz veya açtığınız ses dosyalarını programın ana penceresi üzerindeki çeşitli butonları kullanarak düzenlemeye başlayabilirsiniz. Profesyonel bir kullanım için programın eğitim kitapçığını inceleyebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. Dexster Audio Editor programında düzenlediğiniz ses dosyalarını “File” butonuna tıklayarak açılan menü üzerindeki “Save as…” butonuna tıklayarak bilgisayarınızın herhangi bir konumuna kaydedebilirsiniz.

   d6.png
Facebook yorumları