DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı (Android) 3.2.4

Android cihazlarınızdan silinmiş olan fotoğrafları geri getirmenizi sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  2,4 MB
  Sürüm:
  3.2.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  GreatStuffApps
  DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı, Android cihazlarınızdan silinen fotoğrafları kurtarmanızı sağlayan uygulamadır. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan yanlışlıkla silinmiş olan fotoğrafları sadece birkaç saniye içerisinde ücretsiz olarak kurtarabilirsiniz. DigDeep uygulaması cihazınızın hafızasından silinen fotoğrafları kurtarma işleminin dışında harici olarak takılı olan hafıza kartlarındaki silinen fotoğrafları da kurtarmanızı sağlar. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulaması üzerinden kurtarmak istediğiniz fotoğrafları ister klasör şeklinde ister tekli olarak kolaylıkla seçebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı, cihazınız üzerindeki tüm dosya uzantılarına sahip olan fotoğrafları desteklemektedir.
  3. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı, Android cihazınız üzerinde çok düşük bir alan kaplamaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasında fotoğraf kurtarma işlemi gerçekleştirirken cihazınızda silinmemiş olan fotoğrafları da nadiren görüntüler.

  DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasını ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başlamanız için cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterlidir.


  DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı Nasıl Kullanılır?

  1. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasının indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. DigDeep uygulamasına giriş yaptıktan sonra Android cihazınızdan silinmiş olan fotoğrafların tarama işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Silinen fotoğrafların tarama işlemi tamamlanana kadar DigDeep uygulamasını kapatmamaya özen gösterin.

   d1.jpeg

  2. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulaması üzerinde silinen fotoğrafların tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden cihazınızdan silinmiş olan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Cihazınızdan veya hafıza kartınızdan silinmiş olan dosyalar farklı klasörlerde gösterilecektir.

   d2.jpeg

  3. DigDeep Fotoğraf Kurtarıcı uygulamasında listelenmiş olan klasörlerden istediğiniz bir klasöre giriş yapın. Klasöre giriş yaptıktan sonra silinen fotoğraflardan kurtarmak istediğiniz fotoğrafların üzerine dokunun.

   d3.jpeg

  4. Kurtarmak istediğiniz fotoğrafların üzerine dokunduktan sonra açılacak olan pencere üzerinde bulunan “Check” butonuna dokunarak kurtarılacak fotoğrafların cihazınızın hangi alanına kaydedileceğini seçin ve ardından “Yes” butonuna tıklayın. Silinen fotoğrafların kurtarma işlemi hızlı bir şekilde başlayacaktır.

   d4.jpeg
Facebook yorumları