Discord (Android) 8.6.8

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sesli ve yazılı iletişim uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  50 MB
  Sürüm:
  8.6.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Discord
  Discord, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sesli ve yazılı iletişim uygulamasıdır. Discord, özellikle oyuncular için tasarlanan metin, video ve sesli iletişim komutları için en iyi platformlar arası sohbet uygulamasıdır. Discord uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızla oyun oynamak, takımlar kurmak, yeni takım arkadaşları bulmak, LFG bulmak ve oyun topluluklarına katılmak için güvenli sohbet kanalları oluşturun. İster Battle Royale, ister MOBA, FPS veya RPG oynayın ya da flamalar ya da esporları takip ederseniz, sizin ve oyun klanınız hakkında konuşmak istediğiniz her şey için kolayca bir grup sohbeti başlatabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Discord uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Discord uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Discord uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android için Discord Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Discord indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Discord uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android için Discord Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Discord indirme işlemi tamamlandıktan sonra Discord uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Uygulamayı herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Android için Discord Nasıl Kullanılır?

  1. Discord uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın menüsü üzerinde oluşturulacak logoya dokunarak uygulamaya giriş yapın. Discord uygulamasına giriş yaptıktan sonra mevcut üyeliğinizi kullanabilir veya dilerseniz ücretsiz olarak yeni üyelik alabilirsiniz. Discord uygulamasına üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra dilediğiniz bir sohbet kanalına katılarak ister yazılı ister sesli olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

   d1.jpeg

  2. Discord Android uygulaması üzerinde bulunan kullanışlı menü sayesinde farklı konuşma grupları arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

   d2.jpeg

  3. Discord uygulaması üzerinde bulunan özellik sayesinde isterseniz sesli konuşmalarınızın tümünü aktarabilir veya Bas Konuş özelliğini aktifleştirerek sadece istediğiniz bölümlerin aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

   d3.jpeg

  4. Ayrıca Discord uygulaması üzerindeki konuşma gruplarında yer alan üyeler ile özel konuşma da gerçekleştirebilirsiniz.

   d4.jpeg

  5. Discord uygulamasından gelen tüm mesajları Android cihazlarınızda anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

   d5.jpeg
Facebook yorumları