Disk Drill indir 2.0.0.339

Bilgisayarınızın diski üzerinde silinmiş olan dosyaları geri getirmenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,5 MB
  Sürüm:
  2.0.0.339
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CleverFiles
  Disk Drill, bilgisayarınızda bulunan disklerinizde yanlışlıkla silinmiş olan verilerinizi kurtarmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Gelişmiş teknolojisi sayesinde bilgisayarınızda kaybolan verilerin tamamına tekrardan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Fotoğraf, video, doküman, ses, arşiv dosyaları ve diskiniz üzerinden silinmiş olan tüm dosyaları Disk Drill programını kullanarak kurtarabilirsiniz. Disk Drill programı NTFS, FAT32, EXT, HFS+ ve diğer birçok dosya uzantılarını desteklemektedir. Erişim problemi yaşadığınız dosyalara bile Disk Drill programını kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Disk Drill programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Disk Drill programı sahip olduğu arayüz sayesinde çok kullanışlı ve hızlı işlem yapmanızı sağlayan bir programdır.
  3- Disk Drill programı üzerinden eskiye dönük silinmiş olan verilerinizi de getirebilmeniz mümkündür.
  4- Disk Drill programını kullanarak çıkarılabilir diskleriniz üzerinde silinmiş olan verileri de kurtarabilirsiniz. (Örnek: USB Bellek, Taşınabilir Harddisk, Hafıza Kartları vb.)

  Programın Eksi Yönleri

  1- Disk Drill programının ücretsiz sürümünde tek seferde sadece 500 MB’lık bir veri kurtarma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Daha yüksek boyutlu verilerinizi kurtarmak için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Disk Drill indirme nasıl yapılır?

  Disk Drill indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Disk Drill indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Disk Drill kurulumu nasıl yapılır?

  Disk Drill kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak ekran üzerinde bulunan Next butonuna tıklayarak Disk Drill programının kurulumunu başlatabilirsiniz.

  d1.png

  Disk Drill kurulumunu başlattıktan sonra programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  d2.png

  Disk Drill programının kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Close butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  d3.png

  Disk Drill nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladıktan sonra Disk Drill programı otomatik olarak çalışacaktır. Disk Drill programına giriş yaptığınızda bilgisayarınız üzerinde bulunan diskleri görüntüleyebilirsiniz. Üzerinde veri kaybı yaşadığınız diskin sağ tarafında bulunan Recover butonuna tıklayarak silinmiş olan dosyaların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

  d4.png

  Tarama işlemini başlattıktan sonra diskiniz üzerindeki silinmiş verilerin boyutuna göre tarama işleminin tamamlanma süresi değişiklik gösterebilir. Tarama işlemi tamamlanana kadar programı arka planda çalıştırabilirsiniz.

  d5.png

  Silinen dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra bulunan tüm dosyaları listelenmiş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  d6.png

  Kurtarmak istediğiniz dosya ve klasörlerin seçimini yaptıktan sonra sağ üst kısımda çıkacak olan Recover butonuna tıklayınız. Diskinizin üzerinde bulunan silinmiş olan verilerin kurtarma işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  d7.png
Facebook yorumları