Disk Pulse 12.3.18

Bilgisayarınızın diskinde gerçekleşen tüm etkinlikleri izlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,6 MB
  Sürüm:
  12.3.18
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Flexense
  Disk Pulse, bilgisayarınızdan seçeceğiniz herhangi bir alanda veya tüm diskte gerçekleşen değişiklikleri izlemenizi sağlayan sezgisel bir yazılımdır. Disk Pulse, bilgisayarınızdaki diğer kullanıcıların etkinliklerini izlemek, web tabanlı araçlarınızın ne indirdiğini öğrenmek veya program yükleme dosyalarını izlemek ve hatta kaldırma işleminden sonra kalan öğeleri tanımlamak için kullanabileceğiniz bir programdır. Kullanıcı dostu arayüz, dizinleri dahil ederek ve izlenecek dosya ve klasör türlerini seçerek (oluşturulmuş, değiştirilmiş, yeniden adlandırılmış, silinmiş) yeni bir profil oluşturabileceğiniz çoklu araç çubuğu düğmelerine sahip standart bir pencere ile temsil edilir. Ayrıca, izlenen olayları filtreleyebilirsiniz (örneğin, dosya adı, boyut, güvenlik veya özellik değişiklikleri), bir dizin dışlama listesi oluşturabilir, raporlar oluşturabilir ve sistemde tutulacak toplam değişiklik sayısını belirleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Disk Pulse indirmek ücretsizdir.
  2. Disk Pulse programında izleyeceğiniz işlemleri daha sonra incelemek üzere bir rapor dosyasına aktarabilirsiniz.
  3. Disk Pulse programı bilgisayarınızın arka planında çalışabilir ve bilgisayarınızın çalışmasına herhangi bir olumsuz etki etmez.

  Disk Pulse Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Disk Pulse indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Disk Pulse kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Disk Pulse Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Disk Pulse kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   d1.PNG

  2. PC’ye Disk Pulse kurulumunu gerçekleştirirken pencere üzerinde yer alan “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   d2.PNG

  3. Disk Pulse kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   d3.PNG

  Disk Pulse Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulumun tamamlanmasının ardından Disk Pulse programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Disk Pulse programına giriş yaptıktan sonra açılacak arayüz üzerindeki “Monitor” butonuna tıklayın.

   d4.PNG

  2. Disk Pulse programının arayüzündeki “Monitor” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden etkinliklerini izlemek istediğiniz dosyayı veya disk bölümünü seçin ve ardından “Add” butonuna tıklayın.

   d5.PNG

  3. Etkinliklerini izlemek istediğiniz dosyayı veya disk bölümünü seçmenizin ardından Disk Pulse programının ana penceresi üzerinden gerçekleşen tüm işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

   d6.PNG

  4. Disk Pulse programının ana penceresinde yer alan herhangi bir işlemin üzerine farenizin sağ tuşu ile tıkladığınız zaman açılacak menü üzerinden o işleme uygulanabilecek olan çeşitli özellikleri görüntüleyebilirsiniz.

   d7.png
Facebook yorumları