DiskBoss 10.8.16

Bilgisayarınızdaki diskleri yönetmeniz için her türlü araca sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,8 MB
  Sürüm:
  10.8.16
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Flexense
  DiskBoss, bilgisayarınızın diskini yönetmeniz için çeşitli araçlara sahip olan ücretsiz bir programdır. DiskBoss programını kullanarak bilgisayarınızdaki çift dosyaları arama veya disk temizleme gibi çeşitli işlev türlerini seçerek bilgisayarınızın sabit disklerinde ve klasörlerinde özelleştirilmiş taramalar gerçekleştirebilirsiniz. DiskBoss, disk alanı kullanımını analiz etmeniz, dosyaları istediğiniz zamana göre sınıflandırmanız ve organize etmeniz, verilerinizi taşımanız, belirli dosyaları silmeniz ve dosya aramanız gerektiğinde kullanabileceğiniz otomatik ve etkili bir veri yönetimi çözümüdür. DiskBoss programına ilk kez giriş yaptığınızda, durum, dosya sistemi türü, toplam ve kullanılan alan gibi temel ayrıntılarla birlikte mevcut tüm bölümleri görüntüler. Sağ tıklatma menüsü, belirli dosyaları aramanıza, tüm disk alanını analiz etmenize, çiftleri bulmanıza, kaldırmanıza ve yeni bir disk etiketi ayarlamanıza olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. DiskBoss indirmek ücretsizdir.
  2. DiskBoss programı, disk yönetimi konusunda birden fazla programın yapacağı işlemi tek başına yapabilir.
  3. DiskBoss programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  DiskBoss Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DiskBoss indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından DiskBoss programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  DiskBoss Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz DiskBoss kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından bilgisayarınızda aktif hale gelecek kurulum penceresi üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayın.

   d1.PNG

  2. DiskBoss kurulumunun ikinci bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulacağı konumu seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   d2.PNG

  3. PC’ye DiskBoss kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   d3.PNG

  DiskBoss Nasıl Kullanılır?

  1. DiskBoss programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. DiskBoss programını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızdaki tüm diskleri yönetebilirsiniz. Yönetmek istediğiniz diskin üzerine fare ile sağ tıkladıktan sonra açılacak listedeki özelliklerden dilediğinizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

   d4.PNG

  2. DiskBoss programının “Disk Space Analysis” bölümüne giriş yaparak seçtiğiniz diskin sahip olduğu veriler hakkında bilgi alabilirsiniz.

   d5.PNG

  3. DiskBoss programının “File Classification” özelliğini kullanarak işlem yaptığınız disk içerisindeki verileri sadece birkaç saniye içerisinde sınıflarına ayırabilirsiniz. Bu özellik, dizinleri ve paylaşılan klasörleri zahmetsizce düzenlemenizi sağlar.

   d6.PNG

  4. DiskBoss programının en etkili özelliklerinden biri olan “Duplicate Files” özelliğini kullanarak diskinizde tekrarlanan dosyaların kaldırılmasını sağlayarak disk alanınızdan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

   d7.PNG
Facebook yorumları