DiskDigger indir (Android) 1.0

Android cihazlarınızdan silinen fotoğrafları geri getirebileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  2,1 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Defiant Technologies
  DiskDigger Android, Android cihazlarınızda silinen fotoğrafları kurtarmanıza yarayan bir uygulamadır. DiskDigger uygulamasını indirerek cihazınız üzerinde yer alan fotoğrafları tarayın. Herhangi bir fotoğrafı sildikten sonra DiskDigger uygulaması üzerinden o fotoğrafa tekrar erişim sağlayarak kurtarabilirsiniz. Ancak DiskDigger uygulaması veri kurtarmak için kesin çözüm olmuyor. DiskDigger uygulamasını yüklemeden önce silmiş olduğunuz fotoğraflara erişim sağlayamıyorsunuz. Bu işlem için daha profesyonel yöntemler denemelisiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- DiskDigger Android uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- DiskDigger uygulaması üzerinden sadece fotoğraflarınıza değil video ve ses dosyaları gibi dosyalarınızı da kurtarabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde kullanabileceğiniz bazı işlemler kısıtlı olarak size sunuluyor. DiskDigger Android uygulaması üzerinden tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için uygulamanın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  DiskDigger Android nasıl yüklenir?

  DiskDigger Android indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak DiskDigger Android uygulamasını ücretsiz olarak akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  DiskDigger Android nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz DiskDigger uygulaması cihazınıza otomatik olarak kurulur. DiskDigger Android uygulamasını kullanmak için farklı bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  DiskDigger Android nasıl kullanılır?

  DiskDigger Android uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra DiskDigger uygulamasına giriş yapın. Uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan Start Basic Photo Scan butonuna dokunarak cihazınız üzerinde bulunan tüm fotoğrafların DiskDigger uygulaması üzerinden tarama işlemini gerçekleştirin. Bu işlemin tamamlanma süresi cihazınız üzerinde bulunan fotoğraf sayısına göre değişiklik gösterebilir.

  ds0.jpg

  Cihazınız üzerinde bulunan fotoğraflarınızın tarama işlemini uygulamanın ana ekranı üzerinden takip edebilirsiniz.

  ds1.PNG

  Tarama işlemi tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı DiskDigger uygulaması ile eşleştirme işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  ds2.PNG

  DiskDigger uygulaması üzerinden video, gif ve ses dosyalarınızı da tarayabilirsiniz. Ayarlar kısmından hangi tür dosyaları tarayacağınızı seçebilirsiniz.

  ds3.PNG

  Silinen dosyaları seçerek Recover selected files butonuna tıklayarak tekrar geri getirebilirsiniz.

  ds4.PNG

  Dilerseniz seçili olan dosyaları Dropbox ve Google Drive gibi platformlara yedekleyebilirsiniz. Mail seçeneğini seçerek hızlı bir şekilde dosyaları farklı bir kişiye veya kendinize mail olarak gönderebilirsiniz.

  ds5.PNG
Facebook yorumları