DiskDigger indir 1.20

Sabit veya harici disklerinizden silinmiş olan verileri geri getirmenize yarayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  568 KB
  Sürüm:
  1.20
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Defiant Technologies
  DiskDigger, sabit sürücünüzdeki, hafıza kartlarınızdaki, USB flash sürücülerinizden kayıp dosyaları geri almak ve kurtarmanızı sağlayan bir araçtır. Bilgisayarınızdan bazı belgeleri veya fotoğrafları yanlışlıkla sildiyseniz, telefonlarınızın bellek kartını yeniden biçimlendirdiyseniz veya eski bir USB sürücüsünde hangi dosyaların gizlendiğini görmek istiyorsanız DiskDigger programı ile bunların tamamını geri getirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- DiskDigger progamını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  Programı kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez. Programı sadece indirerek hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- DiskDigger programı üzerinde deneme süresi ile geliyor.

  DiskDigger nasıl yüklenir?

  DiskDigger programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Program boyutu düşük olduğu için indirme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  DiskDigger nasıl kurulur?

  DiskDigger programının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman direkt olarak kullanabilirsiniz. DiskDigger programını kullanmak için kurulum yapmanıza gerek yok. İndirmiş olduğunuz programı çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  DiskDigger nasıl kullanılır?

  Bilgisayarınıza indirdiğiniz DiskDigger programını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekran üzerinden bilgisayarınızın sabit diskini, ekstra bağlanmış olan harici diskleri veya bağlanmış olan USB diskleri ve SD kartları görüntüleyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz harici diskler DiskDigger programı üzerinden görüntülenmiyorsa programı yeniden başlatın.

  DiskDigger programı ile silinen veriler nasıl kurtarılır?

  Silinen verileri kurtarmak istediğiniz disk bölümünü seçin ve sol üstte bulunan Next (İleri) butonuna tıklayın.
  disk1.PNG

  Disk bölümünün seçimini tamamladıktan sonra karşınıza iki farklı seçenek gelecektir.

  Birinci Seçenek: Silinen Dosyalar için Diski Tarama.

  İkinci Seçenek: Tüm Diski Tarama.

  Silinen dosyalar kurtarmak için ilk seçeneği seçin ve sol üstte bulunan Next (İleri) butonuna tıklayın.
  disk2.PNG

  Silinen dosyaların tarama işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Silinen dosyaların sayısı ve boyutu fazla ise tarama işlemi biraz zaman alabilir. Tarama işlemi bitene kadar ekranı kapatmayın.
  disk3.PNG


  Tarama işlemi tamamlandıktan sonra silinmiş olan dosyaları liste halinde görebilirsiniz.
  disk4.PNG


  Silinmiş olan herhangi bir dosyanın üzerinde fare ile sağ tıklayarak çıkan liste üzerinden Recover selected files… seçeneğini seçin.
  disk5.png

  Recover selected files… seçeneğine tıkladıktan sonra silinen dosyanın bilgisayar üzerinden nereye konumlandırılacağını seçmeniz için bir pencere açılacaktır. Açılan pencere üzerinden silinen dosyayı bilgisayarınızın herhangi bir alanına tekrar kaydedebilirsiniz.
  disk6.png
Facebook yorumları