DiskMax indir 6.02

Bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaları temizlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,86 MB
  Sürüm:
  6.02
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  koshyjohn
  DiskMax, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir disk temizleme ve Windows performans optimizasyon uygulamasıdır. DiskMax programını bilgisayarınız üzerinde kullanarak bilgisayarınızı ilk aldığınız haline döndürecek bir şekilde gereksiz dosya temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinde bulunan programların önbelleklerini ve gereksiz dosyalarını temizlemenize yarayan DiskMax programını kullanarak hem bilgisayarınızın hızlanmasını hem de bilgisayarınızın depolama alanının artmasını sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- DiskMax programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- DiskMax
  bilgisayarınız üzerinde sadece 2 MB’lık yer kaplayan bir programdır.
  3- DiskMax kullanımı çok kolay bir programdır. Programı bilgisayarınız üzerinde kullanarak bilgisayarınız üzerinde oluşacak farkı saniyeler içerisinde fark edebilirsiniz.

  DiskMax indirme nasıl yapılır?

  DiskMax indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. DiskMax indirme işlemi hızlı bir şekilde otomatik olarak başlatılacaktır.

  DiskMax kurulumu nasıl yapılır?

  DiskMax kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bulunan Accept butonuna tıklayarak DiskMax kullanım sözleşmesini kabul edin.

  d1.png

  Kurulumun ikinci aşamasında ise DiskMax programının bilgisayarınız üzerinde kurulum yapılacağı alanı seçin. Kurulum ekranında yer alan DiskMax programının size sunduğu standart özelliklerin tümünü işaretleyin ve ardından Install butonuna tıklayın. Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  d2.png

  DiskMax nasıl kullanılır?

  DiskMax programının kurulum işlemini tamamladıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programa ilk kez giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak ekran üzerinden User, All Users, System ve System+ gibi seçenekleri göreceksiniz. Bu seçenekleri kullanarak bilgisayarınız üzerinde hangi alanlarda gereksiz dosya temizleme işleminin gerçekleştirileceğini seçebilirsiniz. Biz burada örnek olarak User seçeneğini seçerek DiskMax programını kullanmaya başlayacağız. Bu seçimi daha sonra da değiştirebilirsiniz.

  d3.png

  User seçeneğini seçtikten sonra karşınıza otomatik olarak aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinde yer alan Next butonuna tıklayın.

  d4.png

  Daha sonrasında ise bilgisayarınız üzerinde temizlemek istediğiniz gereksiz dosyaların bulunduğu alanları görüntüleyeceksiniz. Burada tüm seçenekler otomatik olarak işaretli halde gelecektir. Temizleme işlemine geçiş yapmak için Next butonuna tıklayın.

  d5.png

  Temizleme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Temizleme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınız üzerinde yer alan dosyaların boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

  d6.png

  Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden temizleme işleminin ne kadar sürede tamamlandığını, kaç adet dosyanın temizlendiğini ve temizlenen dosyaların boyutunu görebilirsiniz. Close butonuna tıklayarak DiskMax programından çıkış yapabilirsiniz.

  d7.png
Facebook yorumları