Diskten Veri Kurtarma Programı indir 7.1.5

Bilgisayarınız üzerinde diskten veri kurtarmanızı sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,3 MB
  Sürüm:
  7.1.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Wondershare
  Wondershare Recoverit, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir disk verisi kurtarma programıdır. Wondershare Recoverit programını kullanarak bilgisayarınız üzerinde bulunan harddiskten, bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz harici harddisklerden, SD kartlardan ve USB belleklerden silinmiş olan verileri kurtarma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sadece diskler üzerinde bulunan verileri değil; video kamera, fotoğraf makinesi ve mp3 player gibi cihazlardan da veri kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Wondershare Recoverit programını indirmek ücretsizdir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Wondershare Recoverit programı üzerinden bazı cihazlarda veri kurtarma işlemi gerçekleştirirken hata ile karşılaşabiliyorsunuz. Eğer diskleriniz üzerinde önemli verilerin silinme işlemi gerçekleştiyse profesyonel yardım almanızı öneriririz.

  Wondershare Recoverit indirme nasıl yapılır?

  Wondershare Recoverit indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Wondershare Recoverit indirme işlemi hızlı bir şekilde otomatik olarak başlatılacaktır.

  Wondershare Recoverit kurulumu nasıl yapılır?

  Wondershare Recoverit kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Wondershare Recoverit kurulumunu gerçekleştirmek için karşınıza çıkan pencere üzerinden dil seçimini ve programın diskiniz üzerinde kurulumunun gerçekleşeceği alanı seçin ve ardından Install butonuna tıklayın.

  r1.png

  Wondershare Recoverit kurulumunu başlattığınız zaman programın kurulum işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Kurulumun arka planda gerçekleşmesini istiyorsanız Hide butonuna tıklayarak kurulum penceresini gizleyebilirsiniz.

  r2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinden Start Now butonuna tıklayarak Recoverit programını çalıştırabilirsiniz.

  r3.png

  Wondershare Recoverit nasıl kullanılır?

  Wondershare Recoverit programının kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra programı çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinde çok fazla seçeneğin yer aldığını görebilirsiniz. Bu seçenekler arasından eğer programın gerçek amacı olan veri kurtarma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki görselleri takip ederek disklerinizden, SD kartlarınızdan veya direkt olarak bir cihazdan veri kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  İlk olarak bilgisayarınız üzerinde bulunan sabit disklerden veri kurtarma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatalım. Deleted Files Recovery bölümüne giriş yapın.

  r4.png

  Deleted Files Recovery bölümüne giriş yaptıktan sonra bilgisayarınız üzerinde yer alan diskleri görüntüleyebilirsiniz. Silinen verileri kurtarma işlemi yapmak istediğiniz diski seçin ve ardından sağ alt kısımda bulunan Start butonuna tıklayın. O disk üzerinde silinmiş olan veriler Recoverit programı üzerinden otomatik olarak getirilecektir. Bu işlemin tamamlanma süresi dosyaların sayısına ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

  r5.png

  Eğer bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz USB bellekten, SD karttan veya herhangi bir cihazdan veri kurtarma işlemi yapmak istiyorsanız External Devices Recovery bölümüne giriş yaparak buradan veri kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  r6.png
Facebook yorumları