DisplayFusion 9.4.3

Bilgisayarınıza bağladığınız birden fazla monitörü yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20,4 MB
  Sürüm:
  9.4.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Binary Fortress Software
  DisplayFusion, çift (üç veya daha fazla) monitörünüzü kolayca yönetmenizi sağlayan bir programdır. DisplayFusion programı sayesinde, bilgisayarınıza bağladığınız çift veya daha fazla monitörünüz için her monitöre özel farklı duvar kağıtları kullanmak, uygulama pencerelerini yönetmek için kısayol tuşları tanımlamak ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Çoklu Monitör Görev Çubukları, TitleBar Düğmeleri ve tamamen özelleştirilebilir Kısayol Tuşları gibi güçlü özelliklerle DisplayFusion, birden çok monitörünüzü yönetmenizi kolaylaştırır.

  Display Fusion Programında Kullanabileceğiniz Bazı Özellikler Şunlardır:

  • Pencereleri bir sonraki ekrana taşımak için kısayol tuşları ayarlayın.
  • Pencereleri bir sonraki ekrana taşımak için kısayol tuşları kullanın ve bunları en üst düzeye çıkarın.
  • Pencereleri ekranın ortasına taşımak için kısayol tuşları ayarlayın.
  • Pencereleri ekranın ortasına getirmek için kısayol tuşları ayarlayın ve çalışma alanının% 75'ine yeniden boyutlandırın.
  • Pencereleri büyütmek için tüm tuşları izleyerek kısayol tuşlarını ayarlayın.

  Programın Artı Yönleri

  1. DisplayFusion indirmek ücretsizdir.
  2. DisplayFusion programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. DisplayFusion, kategorisinde yer alan diğer programlara göre daha çok tercih edilen bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DisplayFusion programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  DisplayFusion Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DisplayFusion indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza DisplayFusion indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  DisplayFusion Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza DisplayFusion kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak DisplayFusion programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   d1.png

  2. Bilgisayarınıza DisplayFusion kurulumunu gerçekleştirebilmek için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için kurulum penceresi üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   d2.PNG

  3. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra DisplayFusion programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d3.PNG

  4. DisplayFusion kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulumun tamamlanmasının ardından program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   d4.PNG

  DisplayFusion Nasıl Kullanılır?

  1. DisplayFusion programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. DisplayFusion programına giriş yaptıktan sonra başlatılacak olan öğreticiyi takip ederek programın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   d5.PNG

  2. Öğretici bölümünü geçtikten sonra DisplayFusion programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde yapacağınız işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   d6.PNG
Facebook yorumları