DNS Değiştirici (Android) 1137r

Android cihazlarınızda DNS adresi değiştirmek için kullanabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,8 MB
  Sürüm:
  1137r
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  BGNmobi
  DNS Değiştirici, Android cihazlarınızdaki mevcut DNS adresini değiştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. DNS adresini değiştirme işlemi bilgisayarlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır, ancak mobil platformlarda bu işlem sanıldığı kadar kolay değildir. Aslında, Android kullanıcılarının bu tür değişiklikleri yapmak için kök erişimine ihtiyacı vardır ancak DNS Değiştirici uygulaması için bu işlem gerekli değildir. Uygulama kök erişimi gerektirmez ve hem Wi-Fi hem de mobil veri desteği ile birlikte gelir. Dahası, kullanıcılar örneğin YouTube videoları gibi sınırlı web içeriklerine erişebilecek, hatta daha hızlı bir internet bağlantısı bile kurabileceklerdir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. DNS Değiştirici uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. DNS Değiştirici uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda Root işleminin yapılmış olmasına gerek yoktur.
  3. DNS Değiştirici uygulamasını kullanarak hem mobil veri bağlantınızın hem de Wi-Fi bağlantınızın hızını kolaylıkla artırabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. DNS Değiştirici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. DNS Değiştirici uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android cihazlara DNS Değiştirici Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza DNS Değiştirici indirmek sayfanın üst kısmında bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Android cihazınız üzerinden otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulaması üzerinde bulunan Yükle butonuna dokunarak DNS Değiştirici uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Android cihazlara DNS Değiştirici Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden cihazınıza indirdiğiniz DNS Değiştirici uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanmaktadır. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde bulunan DNS Değiştirici logosuna dokunarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.


  Android cihazlarda DNS Değiştirici Nasıl Kullanılır?

  1. DNS Değiştirici uygulamasını kullanmak için indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. DNS Değiştirici uygulamasını cihazınızda çalıştırdıktan sonra otomatik olarak yeni bir DNS bağlantısı sağlanacaktır. DNS bağlantısını durdurmak için uygulamanın ana ekranında bulunan “STOP” butonunu kullanabilirsiniz.

   d1.png

  2. DNS Değiştirici uygulamasının “DNS Speed Test” özelliğini kullanarak en hızlı DNS sunucusunu tespit edebilir ve en hızlı DNS sunucusunu kullanabilirsiniz.

   d2.png

  3. DNS Değiştirici uygulamasını hem mobil veri bağlantınız hem de Wi-Fi bağlantınız için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uygulama, internet hızınızın artmasına yardımcı olur.

   d3.png

  4. DNS Değiştirici uygulamasını kullanarak kendi isteğinize özel bir DNS adresi de oluşturabilirsiniz.

   d4.png
Facebook yorumları