DocuFreezer 3.1

Bilgisayarınızdaki ofis dosyalarını çeşitli dosya türlerine dönüştürmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  127 MB
  Sürüm:
  3.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  fCoder Group
  DocuFreezer, bilgisayarınızdaki MS Office dosyalarını PDF, Görüntü, Txt veya daha farklı dosya türlerine dönüştürmenizi sağlayan programdır. DocuFreezer, düzenlenebilir veri dosyalarını salt okunur biçimlere dönüştürerek, içeriği değiştirilemeyen PDF, Görüntü veya Txt dosyaları oluşturur. DocuFreezer, orijinal dosyalarınızın içeriğini dondurmanıza ve değiştirilmelerine karşı korunmanıza yardımcı olur. DocuFreezer programını kullanarak gerçekleştireceğiniz dönüştürme işlemleri sırasında dönüştürme işlemi uyguladığınız dosyanın sayfa düzeni, yazı tipleri, harici ve dahili tüm bağlantılar korunur ve hiçbir değişiklik yapılmaz.

  Programın Artı Yönleri

  1. DocuFreezer programını indirmek ücretsizdir.
  2. DocuFreezer programında birden fazla dosyaya aynı anda dönüştürme işlemi uygulayabilmeniz mümkündür.
  3. DocuFreezer programını kullanarak gerçekleştireceğiniz dosya dönüştürme işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DocuFreezer programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  DocuFreezer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DocuFreezer indirmek için üst kısımda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye DocuFreezer indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  DocuFreezer Nasıl Kurulur?

  1. DocuFreezer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayara DocuFreezer kurulumunu gerçekleştirebilmek için açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d1.PNG

  2. DocuFreezer programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirmeden önce yönlendirileceğiniz pencere içerisindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   d1.PNG

  DocuFreezer Nasıl Kullanılır?

  1. DocuFreezer programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. DocuFreezer programını çalıştırdıktan sonra açılacak arayüz içerisindeki “Add files” butonunu kullanarak dönüştürmek istediğiniz dosyayı veya birden fazla dosyayı seçebilirsiniz. Ayrıca dönüştürmek istediğiniz tüm dosyaları tek bir klasöre toplayarak DocuFreezer programının “Add folder” özelliğini de kullanabilirsiniz.

   d3.PNG

  2. Farklı bir formattan kendi seçeceğiniz formata dönüştürmek istediğiniz dosya veya dosyaları DocuFreezer programına ekledikten sonra “Output file type” bölümünden seçtiğiniz dosyaların dönüştürüleceği dosya türünü belirleyin ve daha sonrasında ise “Output folder” bölümünden dönüştürülen dosyaların kaydedileceği disk alanını belirleyin. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “Start” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

   d4.PNG

  3. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra açılacak sonuç penceresi üzerindeki “Open output folder” butonuna tıklayarak dosyaların kaydedildiği disk bölümünü aktif edebilir ve dosyalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   d5.PNG

  Images

  1. d2.PNG
Facebook yorumları