Don't Sleep 6.11

Bilgisayarınızın kapanmasını ve uyku moduna geçmesini engelleyen ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  142 KB
  Sürüm:
  6.11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Nenad Hrg
  Don’t Sleep, bilgisayarınızın kapanmasını ve uyku moduna geçmesini engellemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bilgisayarınızdaki bazı programlar belirli görevleri tamamlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmayı veya zorla kapatmayı ister, ancak bilgisayarınız henüz buna hazır olmayabilir. Dolayısıyla, Don’t Sleep, bilgisayarınızın kapanmasını veya başka bir güçle ilgili eylem başlatmasını engelleyen güçlü özelliklere sahiptir. Don’t Sleep programı herhangi bir kurulum gerektirmez, bu yüzden programı istediğiniz bir yere taşıyabilirsiniz. Başka bir deyişle, Windows kayıt defteri girdileriniz değişmeden kalacak, ancak aracı harici bir aygıta yerleştirip başka bir bilgisayarda da çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir tarih ve saatte görev zamanlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Don’t Sleep programını indirmek ücretsizdir.
  2. Don’t Sleep programını kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3. Don’t Sleep programını bilgisayarınızın kapanmaması için kullanabilirken, bilgisayarınızı kapatmak için de kullanabilirsiniz.

  Don’t Sleep Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Don’t Sleep indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Don’t Sleep indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Don’t Sleep Nasıl Kurulur?

  Don’t Sleep indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Don’t Sleep programının dosyasını çalıştırdıktan sonra herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan programı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Don’t Sleep Nasıl Kullanılır?

  1. Don’t Sleep programının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra programa giriş yapın. Don’t Sleep programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden “Please Don’t Sleep” bölümünü kullanarak bilgisayarınızın kapanmasını veya uyku moduna geçmesini önleyebilirsiniz. Ayrıca programın “Please Sleep” özelliğini kullanarak bilgisayarınızı kapatabilir veya uyku moduna alabilirsiniz.

   d1.png

  2. Don’t Sleep programında gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemlere istediğiniz tarih ve saati atayabilirsiniz. Don’t Sleep programının “Timer” özelliği sayesinde bilgisayarınızın ne kadar zaman açık kalacağını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

   d2.png

  3. Don’t Sleep programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışır ve bilgisayarınızın normal işleyişine herhangi olumsuz bir etki etmez. Örnek olarak: Bilgisayarınızda bir dosya indirme işlemi başlattınız ve bilgisayarınızın başından ayrıldınız. Bu durumda Don’t Sleep programını bilgisayarınızda aktif halde bırakmak, bilgisayarınızın performansını hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

   d3.png

  4. Don’t Sleep programının “Please Sleep” özelliğini kullanarak bilgisayarınızın ne zaman kapatılacağını da ayarlayabilirsiniz.

   d4.png
Facebook yorumları