DoPDF indir 9.6

Bilgisayarınızda bulunan Word dosyalarını PDF dosyasına dönüştürmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  65 MB
  Sürüm:
  9.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Softland
  DoPDF Dönüştürücü, bilgisayarınız üzerinde bulunan Word dosyasını PDF dosyasına çevirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Word programını kullanarak oluşturduğunuz dosyaları DoPDF Dönüştürücü programını kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Eğer sürekli olarak Word ve PDF dosyaları üzerinden işlem gerçekleştiriyorsanız DoPDF programını bilgisayarınızda mutlaka bulundurmanızı öneririz.

  Programın Artı Yönleri

  1- DoPDF Dönüştürücü programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- DoPDF Dönüştürücü
  programı üzerinden Word dosyasını PDF dosyasına dönüştürme işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

  DoPDF Dönüştürücü indirme nasıl yapılır?

  Ücretsiz DoPDF Dönüştürücü indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. DoPDF Dönüştürücü indir butonuna tıkladıktan sonra kurulum dosyasının indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  DoPDF Dönüştürücü kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz DoPDF Dönüştürücü kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını başlattıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install Now butonuna tıklayarak DoPDF Dönüştürücü kurulumunu başlatabilirsiniz.

  d1.png

  DoPDF kurulumu hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulum ekranından çıkış yapmak için Close butonuna tıklayın. DoPDF programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  d2.png

  DoPDF Dönüştürücü nasıl kullanılır?

  Bilgisayarınıza kurulumunu tamamladığınız DoPDF Dönüştürücü programını çalıştırın. Uygulama üzerinden Word dosyasını PDF dosyasına dönüştürmek için kırmızı kutu ile işaretlenmiş olan Browse butonuna tıklayın.

  d3.png

  Browse butonuna tıkladıktan sonra dönüştürmek istediğiniz Word dosyasının seçimini yapın.

  d4.png

  Seçtiğiniz Word dosyasının PDF dosyasına dönüştürülmesi için programın ana ekranı üzerinde yer alan Create butonuna tıklayın.

  d5.png

  Create butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak bir pencere açılacaktır. Bu pencere üzerinde yer alan Browse (1) butonuna tıklayarak PDF dosyasının bilgisayarınız üzerinde kaydedileceği yeri seçin ve ardından OK (2) butonuna tıklayın. Word dosyasını PDF dosyasına dönüştürme işlemi sadece saniyeler içerisinde tamamlancaktır.

  d6.png

  Oluşturduğunuz PDF dosyasını bilgisayarınız üzerinde kaydediğiniz alana giderek hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  d7.png
Facebook yorumları