Dosya Gizleme Programı indir 4.2.3

Bilgisayarınızda bulunan her türlü dosyayı gizleyebileceğiniz ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,1 MB
  Sürüm:
  4.2.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  WiseCleaner
  Wise Folder Hider, bilgisayarınızda bulunan herhangi bir dosya veya belgeyi gizleyerek şifreli bir şekilde gizli olarak tutmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Wise Folder Hider indirerek bilgisayarınız üzerinde gizlemek istediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde gizleyebilirsiniz. Ayrıca Wise Holder Hider programı içerisinde bulunan USB sürücü gizleme özelliği ile bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz USB Disklerin içeriğini de gizleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Wise Folder Hider programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Program, bilgisayarınız üzerinde bulunan tüm dosya formatlarını desteklemektedir.
  3- Program üzerinde dilerseniz klasöre ve dosyaya özel şifreleme de yapabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Wise Folder Hider uygulaması üzerinde bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Wise Folder Hider programında oluşturduğunuz şifreyi unuttuğunuz zaman sıfırlaması biraz zor olabiliyor. Bu yüzden şifre oluşturduğunuzda üyeliğiniz ile senkronize ederek şifrenizi unutsanız bile hızlı bir şekilde kurtarabilirsiniz.

  Wise Folder Hider nasıl yüklenir?

  Wise Folder Hider ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Wise Folder Hider indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Dosya Gizleme Programı indirme işlemi başlayacaktır.

  Wise Folder Hider nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Wise Folder Hider kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Anlaşmayı kabul ediyorum seçeneğini işaretleyin ve İleri butonuna tıklayın.

  w1.png

  Anlaşmayı kabul ettikten sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Kurun butonuna tıklayın ve kurulumu başlatın.

  w2.png

  Wise Folder Hider kurulumu son aşamasında “Evet, bilgisayarımı yeniden başlatmak istiyorum.” Seçeneğini işaretleyin ve Bitti butonuna tıklayın. Programın ayarlarının sağlıklı çalışması için bilgisayarınızın yeniden başlatılması gerekmektedir.

  w3.png

  Wise Folder Hider nasıl kullanılır?

  Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz Wise Folder Hider programını çalıştırın. Programı ilk kez açtığınız zaman sizden program üzerinde kullanacağınız bir şifre belirlemenizi isteyecektir. Karşınıza çıkan pencere üzerinden şifrenizi giriş yapın ve şifrenizi tekrar giriş yaparak doğrulayın.

  w4.png

  Wise Folder Hider programı üzerinden şifrenizi belirledikten sonra otomatik olarak programın arayüz açılacaktır. Bu arayüz üzerine herhangi bir dosyayı sürükle bırak işlemi yaparak gizleyebilirsiniz. Dilerseniz alt kısımda yer alan Dosya Gizle veya Klasör Gizle butonlarını kullanarak da dosya gizleme işlemi yapabilirsiniz.

  w5.png

  Wise Folder Hider programı üzerinden herhangi bir fotoğraf, video, ses dosyası ve aklınıza gelebilecek her türlü dosya türünü gizleyebilirsiniz.

  w6.png
Facebook yorumları