Dosya Yöneticisi indir (Android) 2.0.4

Android cihazlarınızda yer alan dosyaları yönetebileceğiniz ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,9 MB
  Sürüm:
  2.0.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Flashlight
  Dosya Yöneticisi, android cihazlarınızda bulunan tüm dosyaları yönetebileceğiniz ücretsiz dosya yönetim uygulamasıdır. Dosya Yöneticisi uygulaması sayesinde cihazınızın hafızasında yer alan tüm dosya çeşitlerini (belge, video, fotoğraf vb.) yönetebilirsiniz. Bazı android cihazların üzerinde otomatik olarak yüklenmiş olarak gelen dosya yöneticisi uygulaması çoğu kullanıcıya karışık gelebilir ancak Dosya Yöneticisi uygulaması sayesinde cihazınızın üzerinde yer alan standart dosya yönetim uygulamasını kullanmanıza gerek kalmaz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Dosya Yöneticisi
  uygulaması üzerinde kullandığınız dosyalar hiçbir şekilde internet üzerinde paylaşılmaz.
  3- Uygulama üzerinden dosyalarınızı görüntülerken aynı zamanda boyutu ve konumu gibi önemli bilgileri de görüntüleyebiliyorsunuz

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Dosya Yöneticisi uygulamasını eski Android sürümüne sahip olan cihazlarda kullanamıyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için güncel Android sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.

  Dosya Yöneticisi uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza Dosya Yöneticisi uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken karşınıza gelecek olan Google Play Store üzerinden Dosya Yöneticisi uygulamasını ücretsiz indirmek.

  Dosya Yöneticisi uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz Dosya Yöneticisi uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın ana menüsünde yer alan uygulama simgesine tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

  Dosya Yöneticisi uygulaması nasıl kullanılır?

  Dosya Yöneticisi uygulamasını cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Dosya Yöneticisi uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra cihazınız üzerinde yer alan dosyalar otomatik olarak senkronize edilecektir. Dosya Yöneticisi uygulamasına giriş yaparak cihazınız ve eğer varsa hafıza kartı üzerinde yer alan dosyaları hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  f1.png

  Cihazınız üzerinde yer alan klasörlerden herhangi birine giriş yaparak içerisinde bulunan dosyaları hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  f2.png

  Dosya Yöneticisi uygulamasının ana ekranı üzerinden dosya türüne göre listeleme işlemi de yapabilirsiniz. Örneğin Fotoğraflar bölümüne giriş yaparak sadece cihazınız üzerinde yer alan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

  f3.png

  Ayrıca Dosya Yöneticisi uygulamasının üzerinde kendinden fotoğraf görüntüleyicisi de bulunmaktadır. Herhangi bir resmin üzerine tıklayarak görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

  f4.png

  Listelemiş olduğunuz dosyaların üzerine basılı tutarak dosyayı kopyalama işlemi yapabilir, kesebilir, yeniden adlandırabilir, tamamen silebilir ve paylaşabilirsiniz.

  f5.png
Facebook yorumları