Download Accelerator Plus (Android) 20191022

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya indirme aracı uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,1 MB
  Sürüm:
  20191022
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  rubycell
  Download Accelerator Plus, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya indirme aracıdır. Download Accelerator Plus uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda indireceğiniz tüm dosyaların indirme hızını büyük ölçüde artırabilirsiniz. Download Accelerator Plus uygulaması, dosyaları indirmek için sağlam bir platform sağlar ve arşiv dosyaları, müzik, video, belgeler, programlar ve daha fazlası gibi tüm biçimleri içeren bu sorunu düzeltir. Uygulama varsayılan Android tarayıcısı, Firefox, Google Chrome desteği ile birlikte gelmektedir ve aynı zamanda kendi internet tarayıcısına da sahiptir. Ayrıca duraklatma ve devam ettirme, tarayıcı izleme ve daha pek çok özelliği de destekler.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Download Accelerator Plus uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Download Accelerator Plus uygulamasını kullanarak birden fazla dosyayı aynı anda Android cihazınıza indirebilirsiniz.
  3. Download Accelerator Plus uygulamasını kullanarak indirdiğiniz dosyaları Android cihazlarınızdaki Hafıza Kartına taşıyabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Download Accelerator Plus uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Download Accelerator Plus uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Download Accelerator Plus Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Download Accelerator Plus indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna dokunarak cihazınıza Download Accelerator Plus indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Android için Download Accelerator Plus Nasıl Kurulur?

  Cihazınıza Download Accelerator Plus indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Download Accelerator Plus uygulamasını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Android için Download Accelerator Plus Nasıl Kullanılır?

  1. Download Accelerator Plus uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Download Accelerator Plus uygulamasını çalıştırmanızın ardından uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan “+” butonuna dokunun. Bu butona dokunmanızın ardından açılacak “Download File” penceresi üzerindeki “Link” bölümüne indirmek istediğiniz dosyanın linkini yapıştırın ve ardından “Start” butonuna dokunun.

   d1.png

  2. Download Accelerator Plus uygulamasının ana ekranı üzerinden cihazınıza indirme işlemini başlattığınız dosyaları ve indirme işlemi tamamlanmış olan tüm dosyaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   d2.png

  3. Download Accelerator Plus uygulamasını kullanarak birden fazla dosyayı aynı anda Android cihazınıza indirebilirsiniz.

   d3.png
Facebook yorumları