Download Accelerator Plus 10

Bilgisayarınıza internet üzerinden indireceğiniz dosyaları yönetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,3 MB
  Sürüm:
  10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SpeedBit
  Download Accelerator Plus, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dosya indirme yöneticisidir. Download Accelerator Plus, her tür dosya için gelişmiş bir indirme hızı, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve gizliliğinizi aynı anda korur. Download Accelerator Plus, İnternet indirme hızınızı FTP ve HTTP kullanarak artırır ve yeni Yansıtma Hızı Yükseltme ile indirme sırasında daha hızlı indirme kaynakları arar ve kullanır. DAP, indirmelerinizi dünyanın en iyi Antivirüs programları tarafından derecelendirilen bir program olan SpeedBit'in Çoklu Antivirüs Analizi (MAV) kullanarak indirme güvenliğini geliştirdi. Daha hızlı internet indirme işlemlerinin yanı sıra DAP, indirilen dosyalarınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur ve Internet Explorer veya Firefox indirme stili arasında seçim yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Download Accelerator Plus programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Download Accelerator Plus programı üzerinden gerçekleştireceğiniz dosya indirme işlemleri, normal indirmeye göre daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.
  3. Download Accelerator Plus programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz dosyaları kategorilendirilmiş olarak kolaylıkla ayırt edebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Download Accelerator Plus programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Download Accelerator Plus Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Download Accelerator Plus indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Download Accelerator Plus indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Download Accelerator Plus Nasıl Kurulur?

  1. Download Accelerator Plus programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan liste üzerinden Download Accelerator Plus programını kullanmak istediğiniz dili ve programın bilgisayarınızda hangi alana kurulacağını seçebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

   d1.PNG

  2. Download Accelerator Plus programının bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Next” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayabilirsiniz. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından Download Accelerator Plus kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır.

   d2.PNG

  Download Accelerator Plus Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Download Accelerator Plus programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Download Accelerator Plus programına giriş yaptıktan sonra dosya indirme işlemine başlamak için açılacak pencere üzerinde bulunan “Add” butonuna tıklayın.

   d3.PNG

  2. “Add” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencereye indirmek istediğiniz dosya linkini girin.

   d4.PNG

  3. Download Accelerator Plus programına indirmek istediğiniz dosyanın link girişini gerçekleştirdikten sonra açılacak pencere üzerinden bulunan dosyayı “Save” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   d5.PNG

  4. Download Accelerator Plus programı aracılığı ile bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz herhangi bir dosyayı “Open” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

   d6.PNG

  5. Download Accelerator Plus programını kullanarak indirdiğiniz tüm dosyaları programın ana ekranı üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik sizi dosya karmaşasından kurtarır ve aradığınız dosyayı kolaylıkla bulmanızı sağlar.

   d7.PNG
Facebook yorumları