DownloadStudio 10.0.4.0

Bilgisayarınıza indireceğiniz tüm dosyaları yönetmenizi sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  43,8 MB
  Sürüm:
  10.0.4.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Conceiva
  DownloadStudio, çevrimiçi platformlardan dosya, web sayfası, müzik, video, resim ve diğer tüm dosyaları indirmenize yardımcı olan bir programdır. Aracın arayüzü basit ve kullanışlıdır. Birden fazla dosyayı aynı anda indirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, indirilen dosyaları bilgisayarınızdaki dosyalarla senkronize edebilir ve geçerli tarih saatini kullanarak benzersiz bir alt klasör oluşturabilirsiniz. Program düşük ila orta miktarda sistem kaynağı kullanır, anlık görüntü içeren iyi yazılmış bir yardım dosyası içerir ve indirme işlemini hızlı bir şekilde tamamlar. Buna ek olarak, bir site gezgini, arama işlevi, URL izleyicisi, RSS ve podcast okuyucusu ile iş listesi dosyalarını içe aktarabilir, pano izlemeyi etkinleştirebilir, tüm indirmeler tamamlandıktan sonra bilgisayarı kapatmak üzere aracı ayarlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. DownloadStudio indirmek ücretsizdir.
  2. DownloadStudio bilgisayarınızın arka planında çalışabilir ve bilgisayarınızın çalışmasına performans anlamında hiçbir olumsuz etki etmez.
  3. DownloadStudio programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz dosyaları kategorilere ayırabilir ve büyük bir karmaşadan kurtulabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DownloadStudio programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. DownloadStudio programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  DownloadStudio Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DownloadStudio indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından DownloadStudio programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  DownloadStudio Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz DownloadStudio kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi üzerindeki “I accept the terms of the License agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   d1.PNG

  2. DownloadStudio programını bilgisayarınıza kurmadan önce kurulum penceresi üzerinde yer alan “Change…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirin.

   d2.PNG

  3. DownloadStudio programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   d3.PNG

  DownloadStudio Nasıl Kullanılır?

  1. DownloadStudio programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. DownloadStudio programına giriş yaptıktan sonra açılacak olan pencere üzerindeki “Add” butonunu kullanarak yeni bir indirme görevi ekleyebilirsiniz.

   d4.PNG

  2. “Add” butonuna tıklamanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “URL” bölümüne indirmek istediğiniz dosyanın linkini yazın ve ardından “OK” butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatın. İsteğe bağlı olarak bu pencere üzerinden indirilecek olan dosyaların bilgisayarınızda kaydedileceği alanı da seçebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. DownloadStudio programında indirme işlemi başlattığınızda, programın ana penceresi üzerinden indirilen dosya(lar) hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

   d6.PNG

  4. DownloadStudio programındaki indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza bildirim gönderilir. Bu bildirime tıklayarak indirdiğiniz dosyayı hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

   d7.png
Facebook yorumları