DownTimer 2.0.5

Bilgisayarınızı zamanlayarak otomatik olarak kapatmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  64 KB
  Sürüm:
  2.0.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  InDeep Software
  DownTimer, belirli bir süre sonra veya belirli bir tarihte bilgisayarınızı kapatmanız için bir geri sayım sayacı ya da zamanlama ayarlamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır. Zamanlayıcıyı manuel olarak ayarlarken, dakikaları, saatleri ve günleri girebilirsiniz. Bu, uzun süre sonra bilgisayarınızı uzaktan kapatmanıza olanak sağlar. DownTimer, bilgisayarınızın sistem tepsisinde görüntülenir ve zamanlayıcının etkin olup olmamasına bağlı olarak simgenin rengi kırmızıdan griye döner. Program, sistem başlangıcında otomatik olarak başlatılabilir, ancak uygulama kapatıldığında herhangi bir zamanlanmış kapatma zamanlayıcısı kaybolur. Genel olarak, DownTimer, önceden ayarlanmış bir programa veya zamanlayıcıya bağlı olarak bilgisayarınızı uzaktan kapatmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış hafif bir yardımcı programdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. DownTimer programını indirmek ücretsizdir.
  2. DownTimer programını herhangi bir kuruluma gerek duymadan bilgisayarınızda hızlıca kullanabilirsiniz.
  3. DownTimer programının sahip olduğu zaman özelliklerini kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz.
  4. DownTimer programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki etmez.

  DownTimer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DownTimer indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye DownTimer indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  DownTimer Nasıl Kurulur?

  DownTimer indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. DownTimer programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan bilgisayarınızda direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.


  DownTimer Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza indirdiğiniz DownTimer programını çalıştırın. DownTimer programını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinden “Add new task” butonuna tıklayarak yeni bir plan oluşturun.

   d1.PNG

  2. DownTimer programında yeni bir plan oluşturmanızın ardından bu planı istediğiniz tarih ve saate göre ayarlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz plan işleme girmeden önce bilgisayarınızın ekranına bir uyarı penceresi açılır. Bu uyarı penceresi açıldıktan sonra bilgisayarınız 60 saniye içerisinde tamamen kapatılır.

   d2.PNG

  3. DownTimer programının sahip olduğu otomatik kapatma özelliklerini de dilerseniz kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Bu düzenlemeyi gerçekleştirmek için programın “Menu” bölümüne giriş yapabilirsiniz.

   d3.PNG

  4. DownTimer programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışır ve bilgisayarınızın çalışmasına herhangi bir olumsuz etki etmez. Dilerseniz sistem tepsisinde bulunan DownTimer logosuna sağ tıklayarak bilgisayarınızın saniyeler içerisinde kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

   d4.png
Facebook yorumları