Dr.Web CureIt 1.15

Bilgisayarınızdaki tehditleri taramanızı ve karantinaya almanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  194 MB
  Sürüm:
  1.15
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Doctor Web Ltd
  Dr.Web CureIt, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz basit, kullanımı kolay ve güvenilir bir kötü amaçlı yazılım temizleme aracıdır. Dr.Web CureIt, bilgisayarınızdaki virüsleri, reklam yazılımları, casus yazılımları ve sızıntıları gidermek için isteğe bağlı taramalar yapmak üzere tasarlanmıştır. Dr.Web CureIt tarafından sağlanan önceden tanımlanmış ayarlara sahip tek bir tarayıcı tipi vardır, yani Windows dizini gibi kötü amaçlı yazılım sızıntıları için popüler yerlere bakan açık bir mod. Kullanıcılar, hedef konumlara ve nesne türlerine (örneğin, tüm disklerin önyükleme kesimleri, sıralar, geçici dosyalar, sistem geri yükleme noktaları) söz konusu olduğunda tarama davranışını kişiselleştirebilirler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Dr.Web CureIt programını indirmek ücretsizdir.
  2. Dr.Web CureIt programını kullanarak seçtiğiniz bir dosya veya klasöre özel tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Dr.Web CureIt programını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.
  4. Dr.Web CureIt programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Dr.Web CureIt programı bilgisayarınızda 24 saat koruma işlemi gerçekleştirmez. Sadece siz tarama yaptığınızda bilgisayarınızdaki tehditleri tespit eder ve onları karantinaya alır.

  Dr.Web CureIt Nasıl İndirilir?

  PC’ye Dr.Web CureIt indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Dr.Web CureIt Nasıl Kurulur?

  1. Dr.Web CureIt kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinde bulunan “Continue” butonuna tıklayarak Dr.Web CureIt programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   w1.PNG

  Dr.Web CureIt Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan Dr.Web CureIt programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Dr.Web CureIt programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerinde yer alan “Start scanning” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda hızlı bir tarama işlemi başlatabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda şüphelendiğiniz bir dosya var ise “Select objects for scanning” butonuna tıklayarak dosyaya veya klasöre özel tarama işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

   w2.PNG

  2. Dr.Web CureIt programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemleri bilgisayarınızın performansına ve seçtiğiniz alanda bulunan dosya sayısına göre değişiklik gösterebilir. Tarama işlemi tamamlanana kadar Dr.Web CureIt programını kapatmamaya özen gösterin.

   w3.PNG

  3. Dr.Web CureIt programını kullanarak bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda bulunan hataları “Neutralize” butonuna tıklayarak etkisiz hale getirebilirsiz.

   w4.PNG
Facebook yorumları