Dragon Ball Legends indir (Android) 1.29.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  53 MB
  Sürüm:
  1.29.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  BANDAI NAMCO
  Dragon Ball Legends, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon oyunudur. Dragon Ball Legends oyununda dünyanın her yerinden eşleşeceğiniz oyuncular ile 1 vs 1 şeklinde karakter kartlarınız ile savaşabilirsiniz. Karakter kartlarınızı güçlendirerek karşınıza gelecek olan rakipleri kısa süre içerisinde yenebilirsiniz. Yüksek kaliteli 3 boyutlu grafikleri ve kaliteli karakter seslendirmeleri ile Dragon Ball Legends oyununu Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Dragon Ball Legends oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Dragon Ball Legends oyunu cihazınızı çok yormayan grafiklere sahiptir. Cihazınızın teknik özellikleri düşük olsa bile oyunu cihazınız üzerinden akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.
  3. Dragon Ball Legends oyununda Goku ve tüm favori karakterleriniz ile yeni bir maceraya atılabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Dragon Ball Legends oyununu oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Dragon Ball Legends oyununu düşük Android sürümüne sahip olan cihazlarda oynayamıyorsunuz.

  Dragon Ball Legends Nasıl İndirilir?

  Dragon Ball Legends indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Dragon Ball Legends indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.


  Dragon Ball Legends Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Dragon Ball Legends oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak gerçekleşir. Oyunu oynamaya başlamak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Dragon Ball Legends Nasıl Oynanır?

  1. Dragon Ball Legends cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Oyuna giriş yaptıktan sonra size verilen yönlendirmeler sayesinde oyunun nasıl oynanacağını kısa süre içerisine öğrenebilirsiniz. Oyunda ilk kez giriş yaptığınızda yapacağınız deneme savaşları sayesinde karakter kullanımı hakkında temel bilgiye sahip olabilirsiniz.

   d1.jpeg

  2. Dragon Ball Legends oyununda tamamen gerçek oyuncular bulunmaktadır. Gerçek oyuncular ile gerçek zamanlı oyun oynayabilirsiniz.

   d2.jpeg

  3. Kendi favori karakteriniz ile Dragon Ball Legends oynamak isterseniz favori karakterinizin kartı için oyun oynayarak kartı oluşturmanız gerekmektedir.

   d3.jpeg

  4. Oyun üzerinde savaştıkça elde edeceğiniz puanlar ile karakterlerinizin güçlerini yükselterek en güçlü karakteri elde edebilirsiniz.

   d4.jpeg
Facebook yorumları