Dragon City bilgisayara indir 8.9

Android markette bulunan Dragon City oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  8.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Social Point
  Dragon City bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Dragon City oyununu bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Android için Dragon City oyununu bilgisayarda oynamak için LD Player Android Emülator programını bilgisayarınıza indirerek ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Dragon City oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Dragon City oyunu üzerinde reklam bulunmaktadır.
  2- Dragon City oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Dragon City indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Dragon City indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza LD Player programını kurarak Dragon City oyununu bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Dragon City kurulumu nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek kurulum penceresi üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  LD Player kurulumu için bilgisayarınıza ekstra dosya indirme işlemi yapılacaktır. Dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  ld2.png

  LD Player programının kurulumu için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Dragon City oyununu LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  ld3.jpg

  Bilgisayarda Dragon City nasıl oynanır?

  Dragon City oyununu bilgisayarınızda oynamak için bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz LD Player programına giriş yapın. LD Player programı üzerinde yer alan Play Store uygulamasına giriş yaparak Dragon City oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasını kullanabilmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı alabilirsiniz.

  ld4.png

  Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama kısmına “Dragon City” yazarak Dragon City oyununa ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Bilgisayarınıza Dragon City oyununu indirmek için Yükle butonuna tıklayarak Dragon City oyununu LD Player programına indirebilirsiniz.

  ld6.jpeg

  LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Dragon City oyununun indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları