Dragon City indir (Android) 8.9

Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz simülasyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  8.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Social Point
  Dragon City, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir simülasyon oyunudur. Dragon City oyunu üzerinde kendi ejderha çiftliğinizi kurabilir ve çiftlik üzerinde farklı binalar inşa edebilirsiniz. Dragon City oyununda farklı ejderha yumurtalarını alıp içerisinden çıkan ejderhaların seviyelerini ve becerilerini geliştirerek çevrimiçi arenada savaşacak duruma getirin.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Dragon City oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2- Dragon City
  oyununu topluluk oluşturarak veya mevcut bir topluluğa katılarak arkadaşlarınız ile online olarak oynayabilirsiniz.
  3- Dragon City oyununda sürekli olarak etkinlikler ve turnuvalar düzenlenmektedir. Bu nedenle oyunu sürekli olarak oynamaya devam edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Dragon City oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Dragon City oyununu oynamak için cihazınız üzerinde kesin olarak aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Dragon City indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Dragon City uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Dragon City indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Android cihazlara Dragon City kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden indirme işlemi tamamlanan Dragon City uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Uygulamayı kullanmak için farklı bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Android cihazlarda Dragon City nasıl oynanır?

  Dragon City uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra Dragon City oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Dragon City oyununa giriş yaptıktan sonra kendi şehrinizi inşa ederek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  d0.jpeg

  Dragon City oyununu oynadıkça farklı ejderha kartlarını elde edebilirsiniz. Dragon City oyunu üzerinde 500’den farklı ejderha türüne erişim sağlayabilmeniz mümkün.

  d1.jpeg

  Farklı nadir ejderha yumurtalarını oynayacağınız oyunların sonucunda elde edebilirsiniz. Nadir ejderha yumurtalarından çıkan nadir ejderhaların güçleri diğer ejderhalara göre daha farklıdır.

  d2.jpeg

  Dragon City oyununda sürekli olarak aktif etkinlikler ve turnuvalar bulunmaktadır. Dragon City oyunu üzerinde bulunan 80 milyondan fazla aktif kullanıcı ile yeni arenalarda savaşmak için diğer oyuncular ile yarışın.

  d3.jpeg

  Dragon City oyununda dilerseniz farklı kullanıcılar ile birebir savaşmanız da mümkün. Geliştirdiğiniz en iyi ejderhanızı bu savaşa dahil ederek rakibinizi yenmeye çalışın. Elde edeceğiniz galibiyetler sonucunda ejderhanızın becerilerini geliştirebilirsiniz.

  d4.jpeg
Facebook yorumları