Dragon Mania Legends (Android) 4.7.1b

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz simülasyon oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  101 MB
  Sürüm:
  4.7.1b
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Gameloft SE
  Dragon Mania Legends, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ejderha yetiştirme simülasyon oyunudur. Dragon Mania Legends oyununda bulunan Dragolandia adasında kendi ejderha şehrinizi oluşturabilir ve ejderhalarınızı besleyin, eğitin ve ekstra altın ve özel bonuslar kazanmalarını sağlayın. 350’den fazla ejderha türünü savaşmak ve efsanevi savaşçı olmak için yetiştirmek için eğitebilirsiniz. Dragon Mania Legends oyununda ejderhalarınız ile farklı savaşlara katılabilirsiniz. Sahip olduğunuz ejderhaların yetenekleri geliştikçe daha yüksek liglerde bulunan savaşlara katılım sağlayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Dragon Mania Legends uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Dragon Mania Legends oyununa her güncellemede eklenen etkinlikler, yeni içerikler ve özel görevler sayesinde oyunda yapılacak eğlenceli şeyler asla bitmez.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Dragon Mania Legends oyunu içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Dragon Mania Legends oyununu oynayabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Dragon Mania Legends Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Dragon Mania Legends indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Dragon Mania Legends uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Dragon Mania Legends Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Dragon Mania Legends indirme işlemi tamamlandıktan sonra Dragon Mania Legends uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Dragon Mania Legends Nasıl Oynanır?

  1. Dragon Mania Legends uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Oyuna giriş yapmanızın ardından ilk olarak kendi Ejderha Adanızı oluşturun ve oyunu oynamaya başlayın.

   d0.jpg

  2. Dragon Mania Legends oyununda kendi Ejderha Adanızı oluşturduktan sonra 350’den fazla ejderha türünü adanızda eğitmeye başlayabilirsiniz. Bu ejderha türlerinden bazılarını sadece belirli etkinlikler ve savaşlar sonrasında elde edebiliyorsunuz.

   d1.jpg

  3. Dragon Mania Legends oyununda elde ettiğiniz ejderhaları besleyerek geliştirebilirsiniz.

   d2.jpg

  4. Ejderhalarınızı geliştirdikten sonra açılan yetenekleri girdiğiniz savaşlarda kullanabilirsiniz.

   d3.jpg
Facebook yorumları