Dream League Soccer indir (Android) 5.064

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz futbol menajerlik oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  74 MB
  Sürüm:
  5.064
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  First Touch Games
  Dream League Soccer, Android cihazlarınız üzerinden kendi takımınızı kurabileceğiniz, takımınız ile maç yapabileceğiniz, takımınıza transfer yapabileceğiniz, takımınızın stadını yükseltebileceğiniz hem bir futbol maçı oyunu hem de bir menajerlik oyunudur.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Dream League Soccer oyununu indirmek ve oynamak ücretsizdir.

  2- Eski – yeni her türlü cihaza yeterli olan grafikleri sayesinde benzer oyunlar arasında oynanışı en rahat ve en keyifli oyun diyebiliriz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Dream League Soccer oyunu grafik açısından beklentilerini yüksek tutan kişileri biraz hayal kırıklığına uğratacak gibi. Oyun, görsellerde göründüğü kadar iyi grafiklere sahip değil.

  Dream League Soccer nasıl yüklenir?

  Dream League Soccer uygulamasını Android cihazınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra uygulamayı açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  Dream League Soccer nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz Dream League Soccer oyununu online olarak oynamak için Google Play Oyunlar hesabınızı bağlamanız gerekmektedir.

  Dream League Soccer nasıl oynanır?

  Dream League Soccer oyununu Android telefon veya tabletlerinize indirdikten sonra oyuna ilk olarak giriş yaptığınız zaman size rastgele oyunculardan oluşmuş bir takım gelecektir. Bu takımın kaptanını oyuna ilk giriş yaptığınız zaman seçin. Takım kaptanını daha sonra tekrar değiştirebilirsiniz.
  dream1.jpg


  Oyuna ilk başladığınız zaman mevcut olan takımınız ile bir deneme maçı yapıyorsunuz. Oyun bu deneme maçında size önemli bilgileri ekran üzerinde gösteriyor. Maça gitmek için sol kısımda bulunan Fikstür kısmına tıklayarak maça gidebilirsiniz.
  dream2.jpg


  Maça gittiğinizde oynayacak oyuncuları liste haline görebilirsiniz. Sağ alt kısımda bulunan Play butonuna tıklayarak maça başlayabilirsiniz.
  dream3.jpg


  Maç başladığı zaman B butonu Pas yapmanıza, A butonu Şut çekmenize ve C butonu ise Orta açmanıza yarar. Sol tarafta bulunan analog ile oyuncuları sağa, sola, yukarı ve aşağı yönlendirebilirsiniz.
  dream4.jpg


  Oyunun grafiklerinin eski – yeni her cihaza uyum sağlaması için dengeli bir şekilde yapıldığını söylemiştik. Bazı oyuncular oyundan yüksek grafik bekliyor olabilir ancak grafikler çok yüksek bir çözünürlüğe sahip değil. Grafiklerin oynanış konusunda yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıdaki görselde oyun içi grafiği görebilirsiniz.
  dream5.jpg


  Oyun içerisinde sadece maç yapmak dışında takımınızın dizilişini ve hangi oyuncuların oynayacağını düzenleyebilirsiniz. Gücü azalmış olan oyuncular yerine, gücü tam dolu olan oyuncuları tercih edebilirsiniz.
  dream6.jpg


  Oyunun transfer listesi üzerinden yeni oyuncuları transfer edebilirsiniz. Yeni oyuncu transfer etmeniz için oyun içinde oynayacağınız lig maçlarından kazanacağınız altınları kullanabilirsiniz.
  dream7.jpg
Facebook yorumları