DRevitalize 3.31

Bilgisayarınızda bulunan HDD'lerin durumunu kontrol etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  919 KB
  Sürüm:
  3.31
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Piotr Ulaszewski
  DRevitalize, fiziksel zarar görmüş HDD'lerde bulunan bad sector alanlarını tamir etmenizi sağlayan kullanışlı bir programdır. HDD onarım işlemi gerçekleştirilirken onarım işleminde pratik fonksiyonların kullanılması gerekmektedir. DRevitalize programında çoklu ve tekli modlar arasında seçim yapabilir ve onarım işlemini kendi isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz. DRevitalize programında taranması gereken disk sürücüsünü ve SMART verilerini, taranılabilir ve onarılabilir ya da analiz edebilecek test türünü seçebilirsiniz. Program üzerindeki işlem tamamlandıktan sonra, donanım arayüzü, arabellek boyutu, yenilenen bölümler, seri numarası, sürücü tipi, tespit edilen hatalı bölümler ve daha fazla ayrıntıyı içeren genel bir sonuca ulaşabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. DRevitalize indirmek ücretsizdir.
  2. DRevitalize programını kullanarak bir sürücüyü başka bir sürücüye kopyalayabilirsiniz.

  DRevitalize Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DRevitalize indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye DRevitalize indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  DRevitalize Nasıl Kurulur?

  1. DRevitalize kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz DRevitalize kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d1.PNG

  2. Bilgisayarınıza DRevitalize kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayın.

   d2.PNG

  3. PC’ye DRevitalize kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yapmanızın ardından DRevitalize programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   d3.PNG

  DRevitalize Nasıl Kullanılır?

  1. DRevitalize programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. DRevitalize programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Modify operation mode” ve “Modify access system” bölümlerini kullanarak yapmak istediğiniz işlemi seçin ve ardından “START” butonuna tıklayın.

   d4.PNG

  2. “START” butonuna tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak yapmak istediğiniz işlemin seçimini gerçekleştirin. Yapmak istediğiniz işlemi bilgisayarınızın klavyesi üzerinde bulunan yön tuşlarını ve Enter tuşunu kullanarak seçebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. Yapmak istediğiniz işlem türünü seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “START” butonuna tıklayarak DRevitalize programının bilgisayarınızda tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   d6.PNG

  4. Tarama işlemini başlattıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden tarama işlemini adım adım takip edebilirsiniz.

   d7.PNG

  5. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından programın ana ekranında belirecek rapor üzerinden tarama sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

   d8.PNG
Facebook yorumları