Drift Max Pro indir (Android) 1.6

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz drift oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  23 MB
  Sürüm:
  1.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tiramisu
  Drift Max Pro, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz drift oyunudur. Oyun içerisinde bulunan drift yapmanız için özel olarak hazırlanmış arabaları kullanarak Android cihazlarınız üzerinden drift yapma keyfini doruklarına kadar yaşayabilirsiniz. Drift Max oyununun devamı olan Drift Max Pro oyunu, eski sürüm Drift Max oyununa göre üzerinde daha fazla araç, daha fazla araç özelliği ve yeni haritalar gibi yeni özellikleri üzerinde barındırmaktadır. Ayrıca farklı oyun modları sayesinde Drift Max Pro oyununu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Drift Max Pro oyununu indirmek ücretsizdir.
  2- Drift Max Pro
  oyununa herhangi bir ödeme yapmadan yüksek özelliklere sahip olan araçlara oyun oynadıkça sahip olabilirsiniz.
  3- Drift Max Pro oyununda bulunan görevleri yaparak oyunda bulunan araçlara ve özelliklere daha kolay erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Drift Max Pro uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Drift Max Pro nasıl yüklenir?

  Ücretsiz Drift Max Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Drift Max Pro indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Drift Max Pro nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Drift Max Pro uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Drift Max Pro logosuna dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Drift Max Pro nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Drift Max Pro oyununa giriş yapın. Drift arabanızı seçin, kendi isteğinize göre kişiselleştirin ve yarışmaya başlayın. Drift Max Pro oyununu sadece tekli olarak değil; arkadaşlarınız ile çoklu oyunculu olarak da oynayabilirsiniz.

  d1.jpg

  Daha fazla araç satın almak ve onları özelleştirmek için Drift Max Pro oyununda bulunan Kariyer Modundaki Kariyer Görevlerini tamamlamanız yeterli olacaktır.

  d2.jpg

  Kariyer Modu üzerinde bulunan görevleri gerçekleştirerek yeni araçları satın alabilir ve satın aldığınız araçların özelliklerini değiştirebilirsiniz.

  d3.jpg

  Sahip olduğunuz araçların dış boyası, fren, cam rengi, kaliper rengi vb. gibi özelliklerini oyun içerisinde bulunan görevleri tamamladıkça değiştirebilirsiniz.

  d4.jpg
Facebook yorumları