Driver Booster Free indir 6.0.2

Bilgisayarınızdaki sürücüleri yüklemenize ve güncellemenize yarayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  19.3 MB
  Sürüm:
  6.0.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  IOBit
  Driver Booster Free, bilgisayarınız üzerinde bulunan ses, görüntü, işlemci vb. gibi driver yani sürücülerin kontrol edilmesine yarayan programdır. Program üzerinde sürücülerinizin kontrol edilmesinden sonra eğer eksik olan bir sürücü varsa bunun ücretsiz olarak indirilmesine yarar. (örneğin: Ekran Kartı Sürücüsü)

  Programın Artı Yönleri

  1- Driver Booster Free uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Driver Booster programı bilgisayarlar ve sürücü modelleri farklı olsa bile tam olarak uyum sağlamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Driver Booster Free programında bulunan bazı özelliklere erişim sağlayabilmek için programın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Driver Booster Free nasıl yüklenir?

  Driver Booster Free programını bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan ‘Hemen indir’ butonuna tıklayın. Driver Booster Free programının kurulum dosyası bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirme işlemi başlayacaktır.

  Driver Booster Free nasıl kurulur?

  Hemen indir butonuna tıklayarak Driver Booster Free programının kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Driver Booster kurulum dosyasını çalıştırın.

  Driver Booster Free nasıl kullanılır?

  Driver Booster Free programının kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden Install butonuna tıklayarak kurulum işlemini başlatın.
  driver1.PNG


  Kurulum işlemi bilgisayarınızın performansına göre biraz zaman alabilir. Kurulum işlemi tamamlanmadan aşağıdaki ekranı kapatmayın.
  driver2.PNG


  Driver Booster programının kurulum işlemi bittiğinde program otomatik olarak başlatılacaktır. Ekran üzerinde eksik olan sürücülerinizin hemen üstte uyarısının çıktığını görebilirsiniz. Eksik olan sürücülerin yanında bulunan Update butonuna tıklayarak sürücüyü yükleyebilir veya eski olan bir sürücüyü güncelleyebilirsiniz.
  driver3.PNG


  Güncelleme işlemini başlattığınız zaman eksik olan sürücüler sırasıyla güncellenmeye başlayacaktır. Bu işlem sürücülerin boyutuna göre biraz zaman alabilir. Driver Booster programının sürücüleri indirme işlemi bitene kadar programı alta alarak arka planda çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  driver4.PNG


  Ayrıca Driver Booster programının üzerinde bulunan Game Booster seçeneği ile oyun oynayacağınız zaman bu özelliği aktif ederek bilgisayarınızın belleğinin (RAM) temizlenmesini sağlayarak oyunlarda yüksek performans alabilirsiniz.
  driver5.PNG
Facebook yorumları