Driver Easy indir 5.6.7

Bilgisayarınız üzerindeki sürücüleri güncellemenize yarayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,9 MB
  Sürüm:
  5.6.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Easeware
  Driver Easy, bilgisayarınız üzerinde bulunan driver (sürücüleri) indirme işlemi yapabileceğiniz ve kurulumunu sağlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Driver Easy programı sayesinde bilgisayarınızda eksik olan tüm sürücüleri hızlı bir şekilde tespit ederek kısa bir süre içerisinde hepsini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Driver Easy programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Driver Easy programı sahip olduğu arayüz sayesinde çok kullanışlıdır ve hızlı işlem yapmanızı sağlar.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Driver Easy programını kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde aktif bir internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2- Driver Easy programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için Driver Easy Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Driver Easy nasıl yüklenir?

  Bilgisayarınıza Driver Easy indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Driver Easy indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Driver Easy nasıl kurulur?

  Driver Easy kurulum indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve OK butonuna tıklayın.

  d1.PNG

  Driver Easy kurulumunu gerçekleştirmek için dil seçimini yaptıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinden Install Now butonuna tıklayın. Kurulum hızlı bir şekilde başlayacaktır.

  d2.PNG

  Driver Easy kurulumu tamamlandıktan sonra Launch Now butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın. Driver Easy programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  d3.PNG

  Driver Easy nasıl kullanılır?

  Kurulumunu tamamladıktan sonra Driver Easy programı otomatik olarak çalışacaktır. Driver Easy programı çalıştıktan sonra programın arayüzü üzerinde yer alan Scan Now butonuna tıklayın. Driver Easy programı hızlı bir şekilde bilgisayarınız üzerindeki eksik veya eski sürüme sahip olan sürücüleri tespit edecektir. Bilgisayarınıza bağlı olan cihazların sayısına göre bu işlemin tamamlanma süresi değişebilir.

  d4.PNG

  Bilgisayarınızdaki sürücülerin tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza eksik veya eski sürüme sahip olan sürücüler liste şeklinde gelecektir. Bu pencere üzerinden isterseniz tek tek manuel olarak güncelleme yapabilir veya sağ alt kısımda yer alan Update All butonuna tıklayarak tüm sürücüleri tek tıkla güncelleyebilirsiniz.

  d5.PNG

  Update All butonuna tıkladıktan sonra yüklemek istediğiniz sürücüler için geri yükleme noktası oluşturmak isteyecektir. Continue butonuna tıklayarak sürücüleri kurma işlemine başlayabilirsiniz.

  d6.PNG

  Sürücülerin indirme işlemi sayısına göre değişebilir. Sürücüler indirdikten sonra otomatik olarak kurulacaktır.

  d7.PNG
Facebook yorumları