Driver Magician 5.22

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,4 MB
  Sürüm:
  5.22
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  GoldSolution Software
  Driver Magician, bilgisayarınızdaki sürücüleri yedeklemenizi, geri yüklemenizi ve çevrimiçi olarak güncellemenizi sağlayan programdır. Driver Magician, bilgisayarınızın en son güncellemelere sahip olduğundan emin olmak için çeşitli işlemler gerçekleştirebilir. Driver Magician, tüm sürücülerinizi kaydedebilir ve bu konuda size üç seçenek sunar: Dosyaları klasörlere, sıkıştırılmış bir dosyaya, kendi kendine ayıklayıcıya veya otomatik kurulum paketine yedekleyebilirsiniz. Program ayrıca çok ihtiyaç duyulan bir geri yükleme işlevine sahiptir, bu da sürücüleri önceki bir yedekten kolayca yükleyebileceğiniz anlamına gelir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Driver Magician indirmek ücretsizdir.
  2. Driver Magician, birden fazla sürücü programının yapabileceği işlemi tek başına yapabilecek kapasiteye sahiptir.
  3. Driver Magician programı çok basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu sayede programı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Driver Magician programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Driver Magician programını kullanarak sürücü güncelleyebilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Driver Magician Nasıl İndirilir?

  PC’ye Driver Magician indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Driver Magician indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Driver Magician Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Driver Magician kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Programın kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   d1.PNG

  2. Driver Magician programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirmeden önce programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   d2.PNG

  3. PC’ye Driver Magician kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

   d3.PNG

  Driver Magician Nasıl Kullanılır?

  1. Driver Magician programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Driver Magician programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Update Drivers” bölümüne giriş yaparak güncellemek istediğiniz sürücüleri listeleyebilirsiniz. Güncellemek istediğiniz sürücüyü liste üzerinden seçin ve ardından “Download” butonuna tıklayarak sürücünün bilgisayarınıza indirme işlemini gerçekleştirin.

   d4.PNG

  2. Driver Magician programının “Back Up Drivers” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki sürücüleri yedekleyebilirsiniz. Sürücü yedekleme özelliğini kullanarak sürücülerinizi taşınabilir bir diske aktarabilir ve bilgisayarınızı sıfırladıktan sonra sürücülerinizi tekrardan kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz sürücüleri Driver Magician programının “Uninstall Drivers” özelliğini kullanarak hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz.

   d6.PNG
Facebook yorumları