Driver Reviver 5.33

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemenize ve yedeklemenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  16,9 MB
  Sürüm:
  5.33
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ReviverSoft
  Driver Reviver, bilgisayarınızdaki tüm sistem sürücülerini her zaman kontrol altında tutmanızı, güncellemenizi ve yedeklemenizi sağlayan bir programdır. Driver Reviver ile mevcut sürücülerinizin en yeni sürümlerini hızlı ve kolay bir şekilde arayabilir ve işletim sisteminizin tespit edemediği sürümleri bulabilirsiniz. Driver Reviver sadece kötü amaçlı yazılım içermeyen OEM sürücüleri sunar, böylece bilgisayarınızın genel güvenliğini arttırır ve her türlü potansiyel problemi ön planda tutar. Ayrıca, program tarama işlemini ilk kez çalıştırmadan önce mevcut sistem sürücülerinizin tam bir yedeği gerçekleştirilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Driver Reviver programını indirmek ücretsizdir.
  2. Driver Reviver programını kullanarak bilgisayarınızdaki her çeşit sürücüyü güncelleyebilirsiniz.
  3. Driver Reviver programı tüm Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
  4. Driver Reviver programını kullanarak bilgisayarınıza kuracağınız tüm sürücüler güvenlidir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Driver Reviver programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. Driver Reviver programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Driver Reviver Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Driver Reviver indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Butona tıkladıktan sonra otomatik olarak Driver Reviver indirme işlemi başlatılacaktır.


  Driver Reviver Nasıl Kurulur?

  1. Driver Reviver programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak olan pencere üzerindeki “Next” butonuna tıklayarak bilgisayara Driver Reviver kurulum işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   d1.PNG

  Driver Reviver Nasıl Kullanılır?

  1. Driver Reviver programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Driver Reviver programı çalıştığında açılacak arayüz içerisindeki “Start Scan Now” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tüm sürücülere tarama işlemi uygulayabilirsiniz.

   d2.PNG

  2. Tarama işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızdaki sürücü sayısına ve bilgisayar performansına göre değişiklik gösterebilir. Tarama işlemi tamamlanana kadar Driver Reviver programını kapatamamaya özen gösterin.

   d3.PNG

  3. Tarama işlemi sonucunda bulunan eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerin tamamı Driver Reviver programının ana penceresi üzerinde listelenir. Güncellemek istediğiniz sürücüleri dilerseniz manuel olarak tek tek güncelleyebilir veya “Update All” butonuna tıklayarak tüm sürücüleri tek tıklama ile güncelleyebilirsiniz.

   d4.PNG

  4. Güncelleme gerektiren sürücülerin detaylarını programın arayüzündeki sürücülerin üzerine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

   d5.PNG

  5. Driver Reviver programının “Backup” bölümünü kullanarak bilgisayarınızdaki sürücüleri yedekleyebilir veya yedeği bulunan sürücüleri bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

   d6.PNG
Facebook yorumları