Driver Talent indir 7.1.13.40

Bilgisayarınızda bulunan sürücüleri güncellemenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,8 MB
  Sürüm:
  7.1.13.40
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  OSToto
  Driver Talent, bilgisayarınızda bulunan tüm sürücülerin kontrol edilmesini sağlayan ücretsiz bir programdır. Driver Talent programı sayesinde bilgisayarınız üzerinde bulunan eski sürüme sahip olan sürücüleri ücretsiz olarak kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Güncel sürücü kullanmak cihazınızın performansını doğrudan etkilemektedir. Ayrıca bilgisayarınız üzerinde eksik olan sürücülerin de tespit edilerek bilgisayarınıza yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Driver Talent programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Driver Talent
  programı üzerinden bilgisayarınıza indireceğiniz sürücülerin indirme işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Driver Talent programı üzerinden indirdiğiniz sürücüler otomatik olarak kurulmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Driver Talent programı bazı bilgisayarların eksik sürücülerini bulmakta zorluk yaşamaktadır. Eksik olan sürücüleriniz için internet üzerinde araştırma yapabilirsiniz.

  Driver Talent indirme nasıl yapılır?

  Driver Talent indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Driver Talent indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Driver Talent kurulumu nasıl yapılır?

  Driver Talent programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumun ilk aşamasında karşınıza gelecek pencere üzerinden Accept and Install butonuna tıklayarak Driver Talent kurulumunu başlatabilirsiniz.

  d1.png

  Driver Talent programının kurulum işlemi sadece saniyeler içerisinde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinden Start butonuna tıklayarak Driver Talent programını başlatabilir ve kurulum ekranından kolaylıkla çıkış yapabilirsiniz.

  d2.png

  Driver Talent nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamladıktan sonra Driver Talent programı otomatik olarak çalışacaktır. Driver Talent programının kurulumu kadar kullanımı da çok kolaydır. Program otomatik olarak çalıştırıldıktan sonra bilgisayarınızdaki sürücülerin tarama işlemini gerçekleştirmek için programın ana ekranı üzerinde yer alan Scan butonuna tıklayın. Bilgisayarınızda bulunan sürücülerin tarama işlemi hızlı bir şekilde başlayacaktır.

  d3.png

  Bilgisayarınız üzerinde yer alan sürücülerin tarama işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak Driver Status bölümüne yönlendirileceksiniz. Driver Status bölümü üzerinden bilgisayarınız üzerinde eski sürüme sahip olan veya tamamen eksik olan sürücüleri listelenmiş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Güncellemek istediğiniz sürücünün sağ tarafında bulunan Download butonuna tıklayarak sürücü güncelleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  d4.png

  Driver Talent programı üzerinden bilgisayarınıza indireceğiniz sürücüler bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak kurulacaktır. Programın ana ekranı üzerinden sürücü indirme durumunu görüntüleyebilirsiniz.

  d5.png
Facebook yorumları