DriverHub 1.1.2.1563

Bilgisayarınızdaki sürücülerden eksik olanları tamamlamanıza ve güncellemenize yarayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  942 KB
  Sürüm:
  1.1.2.1563
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  DriverHub
  DriverHub, bilgisayarınızdaki eksik sürücüleri tamamlamanıza ve eski sürüme sahip olan sürücüleri güncellemenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayarınızda güncel sürücülere sahip olarak, işletim sisteminizin performanslı ve hatasız olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. DriverHub, sisteminizi analiz ederek yerel sürücü sürümlerini donanım üreticilerinin resmi web sitelerinde bulunan en yeni sürümlerle karşılaştıracaktır. Ardından, kurulu ve en yeni sürümlerle ilgili tüm eski sürücüleri içeren bir liste görüntülenecektir. Listedeki sürücülerin önünde bulunan onay kutularını işaretleyerek yüklemek istediğiniz sürücüleri kolayca seçebilirsiniz. Seçtiğiniz sürücüleri yüklemek ve güncellemek için DriverHub programı üzerinden sadece tek bir butona tıklamanız yeterli olacaktır. Bilgisayarınızdaki mevcut bir sürücüyü güncellediğinizde geçerli sürücü sürümü otomatik olarak yedeklenecektir. Bu özellik sayesinde sürücü güncellemesi istenen şekilde çalışmazsa eski durumuna kolaylıkla geri döndürebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. DriverHub indirmek ücretsizdir.
  2. DriverHub programı üzerinden bilgisayarınızda tespit edilen eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerinizi sadece birkaç tık ile kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz.
  3. DriverHub programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Program üzerinde gerçekleştirilecek işlemleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. DriverHub programını kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  DriverHub Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara DriverHub indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza DriverHub indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  DriverHub Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza DriverHub kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan listeyi kullanarak DriverHub programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   d1.PNG

  2. Programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınıza DriverHub kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   d2.PNG

  3. Bilgisayarınıza DriverHub kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra DriverHub programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   d3.PNG

  DriverHub Nasıl Kullanılır?

  1. DriverHub programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. DriverHub programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Find now” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki eksik veya eski sürüme sahip olan sürücüleri tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   d4.PNG

  2. Bilgisayarınızda eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerin tarama işleminin tamamlanmasıın ardından yönlendirileceğiniz pencere üzerinden yüklenebilir sürücüleri görüntüleyebilirsiniz. “Install” butonuna tıklayarak eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerin indirme ve kurulum işlemini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

   d5.PNG

  3. DriverHub programı üzerinden indireceğiniz sürücüler bilgisayarınıza otomatik olarak kurulur. Eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerin kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programdan çıkış yapabilirsiniz.

   d6.PNG
Facebook yorumları